IFÖ slapukų politika

Kai naudojatės mūsų svetaine, mes taikome slapukus, kad užtikrintume geriausią naudotojo patirtį.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, išsaugomi jūsų naršyklėje, kad sugrįžus į svetainę, primintų apie jus, jūsų elgesį ir nustatymus. Slapukus taip pat naudojame norėdami taikyti tikslinę rinkodarą, įskaitant pasiūlymus ir naujienas, atsižvelgiant į tai, kaip naudojatės žiniatinklio naršykle.

Apskritai yra du skirtingi slapukų tipai – nuolatiniai ir laikini (seanso slapukai). Nuolatiniai slapukai kaip failas tam tikrą laikotarpį, nurodytą slapukų apžvalgoje (žr. toliau), išsaugomi jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, o seanso slapukai yra laikini ir ištrinami uždarius naršyklę. Toliau galite daugiau susipažinti su įvairiais tikslais naudojamais slapukais, įvairiais slapukų tipais ir tai, kaip juos naudojame savo svetainėje.

Atkreipkite dėmesį, kad be svetainėje teikiamų slapukų, taip pat naudojame keletą trečiosios šalies slapukų duomenims rinkti. Trečiosios šalių slapukai – tai slapukai, kuriuos mūsų svetainėje naudoja trečiosios šalys, o surinkti duomenys perduodami toms trečiosioms šalims.

Būtinieji (funkciniai) slapukai

Šiuos slapukus naudoti būtina, nes be jų neveiktų mūsų svetainė. Jie naudojami su saugumu susijusioms funkcijoms užtikrinti arba išorinėms funkcijoms integruoti, pvz., žemėlapio sekcijai rodyti. Būtinieji slapukai neregistruoja jūsų nuostatų arba paieškos svetainėje istorijos duomenų.

Patogumo / nuostatų slapukai

Šie slapukai renka duomenis sekdami jūsų svetainėje atliekamus veiksmus, įskaitant įvesčių registravimą, pvz., spustelėjimus svetainėje, taip pat įsimindami krepšelio funkcijas ir pan. Nuostatų slapukai naudojami norint teikti geriau pritaikytą ir aktualesnį turinį, pvz., siūlant informaciją bei automatiškai ją užpildant. Be to, pasinaudodami šiais slapukais galime nustatyti jūsų pasirinktą kalbą ir identifikuoti esamą naudotojo profilį.

Statistikos / analizės slapukai

Šiuos slapukus naudojame tam, kad statistikos ir analizės tikslais galėtume rinkti pseudonominius duomenims. Jie leidžia mums sekti lankytojų skaičių ir tam tikro turinio poveikį mūsų svetainėms, kad galėtume pagerinti teikiamas paslaugas ir optimizuoti jūsų naršymo svetainėje patirtį. Šie slapukai apima trečiųjų šalių naudojamus slapukus. Statistikos / analizės slapukai neregistruoja jūsų nuostatų arba paieškos svetainėje istorijos duomenų.

Rinkodaros slapukai

Šie slapukai naudojami tam, kad galėtume teikti suasmenintą rinkodaros turinį, atitinkantį jūsų nuostatas, pomėgius, įpročius ir veiklą. Šiam tikslui naudojamos technologijos taip pat padeda mums aktualią reklamą ir turinį teikti už „Geberit“ svetainių ribų (pvz., socialiniuose tinkluose). Šie slapukai apima trečiųjų šalių naudojamus slapukus.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus

Jei nesutinkate su slapukų naudojimu mūsų svetainėje, galite juos atmesti arba išjungti vėliau tiesiai žiniatinklio naršyklėje. Jei norite ištrinti interneto naršyklėje jau patalpintus slapukus, vadovaukitės savo interneto naršyklės slapukų pašalinimo gairėmis. Jei naudojate daugiau nei vieną žiniatinklio naršyklę, nepamirškite slapukų ištrinti iš kiekvienos žiniatinklio naršyklės.

Mūsų slapukai

Toliau pateiktoje lentelėje išvardyti mūsų ir trečiosios šalies slapukai, kuriuos naudojame savo svetainėje. Lentelėje taip pat nurodyta įvairių slapukų paskirtis ir naudojimo laikotarpis.

Asmens duomenų tvarkymas

Daugiau apie tai, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis, susijusius su slapukų taikymu, skaityti galite mūsų privatumo politikoje.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų apie tai, kaip taikome slapukus ir panašias technologijas, susisiekite su mumis adresu dataprotection@geberit.com arba pasinaudodami leidimo duomenų dalyje pateikta kontaktine informacija.