Veidrodžiai su apšvietimu

Vonios kambario veidrodžiai su apšvietimu

Šviečiančių vonios kambario veidrodžių derinio su spintelėmis magija

Apšvietimo projektavimas reikšmingai nulemia ne tik tai, kaip gyvename, bet ir kaip jaučiamės savo namuose. Siekdami patenkinti kasdieninį šviesos poreikį, stengiamės nuolat optimizuoti šviestuvų dizainą.

Dienos šviesos trūkumą ypač siekiame panaikinti nuosavuose namuose, kuriuose tamsiuoju metų laiku vis dažniau renkamės išmaniuosius šviestuvus. Pastarieji, neabejotinai, naudojami ir mūsų vonios kambariuose.

Šviestuvas gali būti paprastas, santūrus ir kuklus. Tačiau tuo pat metu jis gali pabrėžti ir akcentuoti arba kontrastingai pritemdyti erdves, kurios neturėtų matytis. Savo vonios kambariuose įprastai norime abiejų dalykų, todėl šviestuvas turėtų būti funkcionalus, tačiau gebėti sukurti šiltą ir raminančią atmosferą.

Taigi kaip įgyvendinti abu dalykus?

Panagrinėkite, kaip šiuolaikiniai vonios kambario veidrodžiai gali padėti susikurti jaukią vonios kambario atmosferą.

Ypatingas šviesos akcentas vonios kambariuose

Norint susikurti jaukų apšvietimą vonios kambaryje, nepakanka įrengti daugiau šviesos šaltinių. Esmė yra sukurti jaukią atmosferą, tinkamai pasirinkus natūralų ir estetiškai atrodantį apšvietimą.

Štai ką jums reikėtų žinoti apie vonios kambario veidrodžius su apšvietimu.

Šviečiančių vonios kambario veidrodžių pranašumas

Jei namuose ir yra vienintelė vieta, kurioje norime save tiksliai matyti, tai tik vonios kambaryje. Juk, stovėdami prieš vonios kambario veidrodžius, mes tikrai nenorime matyti dėl netinkamo apšvietimo ant veido krintančių šešėlių.

Štai kodėl šiuolaikiniuose vonios kambariuose vis labiau populiarėja šviečiantys vonios kambario veidrodžiai ir spintelės su apšvietimu. Šie produktai ne tik užtikrina reikiamą funkcionalų apšvietimą, bet užtikrina švelnų, šiltą, dekoratyvų ir netiesioginį apšvietimą.

Vonios kambario veidrodis su apšvietimu ar be jo?

Apvalūs, maži ar dideli – vonios kambario veidrodžiai su integruotu apšvietimu mažai kuo skiriasi nuo įprastų, vonios kambaryje kabančių veidrodžių. Vienintelis skirtumas yra tas, kad juose yra integruotas šviesos diodų apšvietimas.

Tai gali būti veidrodžio viršuje integruoti šviesos diodai arba dvi stačiakampės šviečiančios juostos veidrodžio šonuose.

Toks sumanus šviesos šaltinių įrengimas užtikrina, jog jūsų kasdieninių švaros ritualų vonios kambaryje nesugadins nepakankamas šviesos kiekis arba krentantys šešėliai, o subtili šviesa veidrodžio apačioje sukurs raminantį pojūtį vonios kambaryje.

Veidrodinių spintelių su apšvietimu magija

Jei norite viską patogiai turėti po ranka, vonios kambario veidrodį galite derinti prie vonios kambario spintelės.

Veidrodinių spintelių su šviesos diodų apšvietimu būna įvairių dydžių ir formų, įskaitant abiejose pusėse integruotas veidrodines dureles. Taip ne tik padidinamas veidrodinis plotas, bet ir daiktų laikymo vieta viduje, kur galite susidėti, pavyzdžiui, kosmetikos reikmenis.

Virš vonios kambario spintelės durelių įrengtas šviesos diodų šviestuvas kasdieninių gražinimosi procedūrų metu užtikrins puikią švelnios, raminančios šviesos spalvos ir pakankamo šviesos kiekio pusiausvyrą.

Ar tai būtų vonios kambario veidrodžiai ar veidrodinės spintelės su apšvietimu, šviesos diodų šviestuvai reikšmingai sumažins sunaudojamos elektros energijos kiekį, kadangi šviesos diodai yra ypač ekonomiški, ilgaamžiai ir patvarūs.

Taigi ko dar laukiate?


Vonios kambario veidrodžių ir veidrodinių spintelių būna įvairių formų, dydžių ir korpusų. Tik jūs galite išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį stilių ir atrasti tinkamą dizaino, estetikos ir funkcionalumo pusiausvyrą.


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!

Daugiau įkvepiančių straipsnių ir dizaino patarimų