„Ifö“ praustuvas

Elegantiški praustuvai

Praustuvai daro didelę įtaką bendram jūsų vonios kambario vaizdui. Atsižvelgiant į daugybę siūlomų galimybių, spalvų, medžiagų ir stilių, šiuolaikinius praustuvus itin lengva keisti.

Tačiau esant tokiai plačiai galimybių įvairovei, gali būti sudėtinga apsispręsti, kurį praustuvą verta montuoti vonios kambary. Mes jums atrinkome keletą esminių aspektų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti renkantis praustuvus:

  • Kiek praustuvui turite numatę vietos? Ar pageidaujate mažo, viengubo, prie sienos tvirtinamo praustuvo, ar turite vietos dvigubam praustuvui?
  • Kaip lengvai jis turėtų būti valomas?
  • Ar tai turėtų būti stalviršio dalis, kad nesikauptų purvas? O gal jis turėtų būti klijuojamas virš stalviršio?
  • Koks turėtų būti jo stilius? Ar jis turėtų būti stalo lygyje, kad nesusidarytų įspūdis, jog jis užima papildomos erdvės? O galbūt pageidaujate netradicinio dizaino?
  • Kiek funkcionalus turėtų būti praustuvo pastatymas? Ar po juo norėtumėte turėti spintelę daiktams? O gal pageidaujate laisvai kabančio praustuvo?

„Ifö“ praustuvai tinka bet kokiam vonios kambariui

Nėra nieko nuostabesnio už gaivų vonios kambarį, kuriame galima nusiplauti ilgos dienos vargus, tačiau ne mažiau puikus dalykas yra tai, jog šį jausmą galima sukurti paprasčiausiai vonios kambaryje sumontuojant estetiškai patrauklius praustuvus.

Mūsų „Ifö“ vonios kambario gaminių serijose rasite bet kokį vonios kambario stilių atitinkančius praustuvus. Nesvarbu, ar planuojate visapusiškai atnaujinti savo vonios patalpą ar paprasčiausiai norite pakeisti vieną naują daiktą, mūsų praustuvų asortimentas lengvai pagrąžins jūsų prausimosi erdvę.

Apdovanojimus pelniusias „VariForm“, „Ifö Spira“ ir „Ifö Spira Art“produktų serijas sudaro skirtinga praustuvų įvairovė, iš kurios produktų galėsite sukurti tobulai atrodančią prausimosi erdvę. Aptarkime skirtingas jūsų galimybes, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį praustuvą.

„Ifö“ praustuvas

Lengva valyti

„Ifö“ praustuvai yra pagaminti iš aukštos kokybės sanitarinės keramikos, dėl kurios praustuvai yra atsparūs įbrėžimams ir įskilimams, juos lengva prižiūrėti, todėl neturėsite rūpintis, kaip juos reikės naudoti daugelį metų.

„Ifö“ praustuvas

„Ifö Spira Art“

Mūsų „Ifö Spira Art“ serija buvo sukurta konkrečiai tokiam pirkėjui, kuris išrankiai žvelgia į detales ir kruopščiau rūpinasi dizainu. Danų architekto Knud Holscher sukurtas glotnus ir paprastas dizainas aukštos klasės, architektūriškai ir nepaprastai moderniai atrodančių praustuvų serijai akimirksniu suteikia prabangos pojūtį.

„Ifö Spira Art“ praustuvas

Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!

„Ifö“ brošiūra