„Ifö“ WC puodas

Šio daikto reikia kiekvienuose namuose.

Gal jau atėjo metas naujam WC puodui?

Per pastaruosius metus vonios interjero dizaine ir vonios elementų funkcionalume atsirado daugybė pokyčių. Prieš pradedant vonios kambario renovaciją arba prieš planuojant keisti naujųjų namų vonios kambario interjerą, turime jums keletą patarimų.

Vonios kambario atnaujinimo patarimai. WC puodai

Vonios atnaujinimas yra nemažas darbas. Juk norite būti tikri, kad išsirinksite geriausiai jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkantį WC puodą. Štai keletas dalykų, kuriuos galite apsvarstyti:

  • Kokio vaizdo pageidaujate savo vonios kambary? Ar tai turėtų būti lengvas, ant sienos pakabinamas WC puodas su sienoje paslėptu vandens bakeliu ar paprastesnis, ant grindų pastatomas, modelis?
  • Kiek tai turėtų būti higieniška ir lengvai valoma? Ar WC puodas turėtų turėti apvadą ar būti be jo? Kokia turėtų būti porceliano glazūros kokybė?
  • Ar jums rūpi sunaudojamo vandens kiekis?
  • Ar kaina atitinka kokybę?

Taip pat yra daugybė kitų aspektų, kuriuos vertėtų apsvarstyti, pavyzdžiui, dangčio spalva, lėtai užsidarantys vyriai ir bendras WC puodo dizainas.


„Ifö Spira“ vonios santechnikos serija

„Ifö Spira“ ir „Ifö Spira Art“ vonios santechnikos serija atitinka šiuolaikinių, modernių WC puodų standartą. Lengvo valymo technologija ir funkciniai sprendimai užtikrins, jog namie turėsite tokį WC puodą ir vonios kambarį, kuriuo jūs ir jūsų šeimos nariai džiaugsis daugelį metų. „Spira Art“ taip pat pasižymi moderniu, skandinavišku dizainu, kuriam būdingos aptakios linijos ir forma.
Skaitykite daugiau apie „Rimfree“ WC puodus

Pakabinamas WC puodas – vis dar madingas dizaino elementas vonios patalpoje

Dauguma žmonių, atnaujindami turimą vonios kambarį arba kurdami naują, renkasi pakabinamus WC puodus. Tokiu atveju, vamzdžiai ir vandens bakelis yra elegantiškai paslepiami už sienos, o pats WC puodas kabo virš grindų. Taip WC puodas atrodo lengvai ir šiuolaikiškai, be to, taip palengvėja aplink WC puodą esančio ploto priežiūra.

Seną pastatomą WC puodą į pakabinamą modelį gali pakeisti tik profesionalus specialistas. Jei jums patinka pakabinamo WC puodo suteikiami privalumai, susisiekite su vietos santechniku, kuris padės jį sumontuoti.

Vandens taupymas, jį nuleidžiant per du kartus

Vandens taupymas yra naudingas tiek aplinkai, tiek jūsų piniginei. Mes sukūrėme tokį veiksmingą vandens nuleidimo mechanizmą, kad trumpam vandens nuleidimui yra reikalingi 2 litrai vandens, o ilgam nuleidimui yra reikalingi 4 litrai vandens vietoje įprasto 3 ir 6 litrų vandens kiekio.

Mažos vonios kambario detalės – dangčiai, vyriai ir glazūra

Lėtai užsidarantis dangtis ir kietos plastikinės sėdynės greito nuėmimo funkcija gali būti puiki investicija. Uždarius WC puodo dangtį, lėto užsidarymo funkcija užtikrins, kad dangtis užsidarys švelniai ir tyliai. O valant WC puodą, greito nuėmimo funkcija reiškia, kad galėsite lengvai nuimti dangtį ir nuo jo pašalinti visas bakterijas ir nešvarumus. Dar viena detalė, kuri padės išlaikyti WC puodą švarų, tai „Ifö Clean“ lengvai valoma glazūra.

Teišlieka jūsų WC puodas gaivus tarp jo valymų

Visuose „Ifö“ WC puoduose yra viena patogi naujovė – tai automatinė gaivinimo funkcija. Tereikia per WC puodo mygtuką įkišti „Ifö Fresh“ gaiviklio lazdelę ir WC puodas, kaskart nuleidus vandenį, pasirūpins gaiva. Taip bus paskleistas malonus aromatas ir sukurtas gaivos pojūtis tualeto kambaryje bei sumažintas bakterijų kiekis WC puode tarp jo valymų.

Prie vonios kambario dizaino derantys praustuvai

Vonios patalpa visada turėtų būti vertinama kaip visuma. Siekiant sukurti gražios ir tarpusavyje derančios įrangos jausmą, visi elementai turėtų derėti vieni prie kitų. Kaip „Ifö Spira“ serijos WC puodais, taip ir „Ifö Spira“ praustuvais yra pagerbiama skandinaviška dvasia ir aplinka. Mūsų kolekcijoje yra beveik 20 skirtingų praustuvų modelių, pradedant mažais ir baigiant dideliais, nuo apvalių iki stačiakampių, turinčių angą čiaupui kairėje, dešinėje pusėje arba per vidurį, todėl jie puikiai tiks jūsų vonios kambario dizainui, neatsižvelgiant į šios patalpos dydį ar formą. Jūs esate vonios kambario kūrėjai, kurie pasitelkę aptakius, modernius ir tarpusavyje derančius vonios kambario elementus, galutinį rezultatą pavers tiesiog stulbinančiu.


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!