Ifö
„Ifö“ stilius

Atraskite jūsų stiliui tinkantį dizainą

Sukurkite unikalų vonios dizainą savo šeimai

Jei jūs taip pat, kaip ir daugelis iš mūsų, pastaruosius metus praleidote uždaryti namuose ir perstatinėdami baldus, tikriausiai pagalvojote ir apie tai, kaip sukurti tinkamą savo vonios kambario dizainą. Galbūt norite jį paversti malonia erdve, kurioje galėtumėte praleisti daugiau prasmingo laiko.

Tačiau jei jums trūksta įkvėpimo – mes jums padėsime.

Nesvarbu, ar norite visiškai atnaujinti erdvę ar tik modernizuoti vonios kambario dizainą, leiskite mums pasidalyti keliomis vonios kambario idėjomis jūsų kitam projektui.

Prabangos pojūtis

Tiems, kurie norėdami atsipalaiduoti dažnai lankosi vietiniame SPA centre arba mėgaujasi karštomis voniomis, tinkamiausias vonios kambario dizainas – prabangus vonios kambarys. Nors tikriausiai nesunku nuspėti, kas sudaro prabangų vonios dizainą, pažvelkime į kelias svarbiausias detales:

 • Daug erdvės – nesvarbu, ar visiškai atnaujinate vonios kambarį ar tik modernizuojate vonios kambario dizainą, stenkitės vonios kambario neužversti nereikalingais daiktais. Palaikykite jį švarų, paprastą ir erdvų – tik su svarbiausiais reikmenimis.
 • Vonia – kas nemėgsta atsipalaiduoti karštoje vonioje po ilgos dienos? Vonios puikiai tinka tiems, kurie į savo vonios kambario dizainą nori įtraukti SPA centrus primenančios prabangos detalių. Yra daugybė įvairių dizainų, o baltos, laisvai pastatomos vonios – ypač populiarios.
 • Optimalus apšvietimas – norint specifinio prabangaus vonios kambario pojūčio, svarbus ne tik pats dizainas, bet ir apšvietimas: investuokite į reguliuojamo ryškumo šviestuvus ir šilto atspalvio baltas lemputes.

Skandinaviškos estetikos įkvėptas dizainas

Skandinaviška estetika šiuolaikiškame vonios kambaryje prideda paprastos elegancijos ir stiliaus: ji žavi neutraliais atspalviais, švariomis linijomis, funkciniais elementais ir padeda į namus įsileisti šiek tiek gamtos.

Štai kaip atrodo skandinaviškas šiuolaikiškas vonios kambarys:

 • Gamtos elementai – įprastai naudojama medžiaga yra mediena, nes ji padeda sukurti gražų vonios kambario dizainą ir atpalaiduojančią aplinką. Pasvarstykite apie medines grindis ir spinteles, taip pat bambukinius aksesuarus, pavyzdžiui, kilimėlius, lentynėles ir skalbinių dėžes.
 • Daugybė augalų – nepamirškite apstatyti erdvės daugybe augalų. Rinkitės tokius augalus, kurie nebijo drėgnos aplinkos – labiausiai rekomenduojame orchidėjas ir bambukus.
 • Kokybiško dizaino WC puodai – nėra dviejų vienodų WC puodų, o kokybiško dizaino WC puodas yra gražesnis, jį paprasčiau valyti ir prižiūrėti. Jei norite ypač madingo ir higieniško WC puodo, rinkitės ant sienos pakabinamą arba WC puodą be vidinio keraminio apvado.

Nesenstantis dizainas

Nesenstantis klasikinio, tačiau šiuolaikiško vonios kambario dizainas jums tarnaus ilgus metus. Pabandykite suderinti unikalių spalvų paletę su šiuolaikiško vonios kambario išmaniaisiais įrengimais. Mūsų nuomone, nesenstančiam vonios kambario dizainui svarbiausi šie dalykai:

 • Unikali spalvų paletė – rekomenduojame tinkamai subalansuotą nesenstančio vonios kambario baldų ir įrengimų derinį. Galėsite eksperimentuoti su daugybe spalvų ir atspalvių savo sienoms ir padarysite savo vonios kambarį ypač gyvybingą.
 • Bekontakčiai įrengimai – technologijoms vis labiau užkariaujant mūsų namus ir padidėjus higienos poreikiui, daugelyje šiuolaikiškų vonios kambarių įrengiami bekontakčiai įtaisai, tarp jų ir maišytuvai bei WC puodai.
 • Tik svarbiausi reikmenys – spintelė su veidrodžiu, vonia arba dušas, praustuvas, WC puodas ir lentynėlės. Įsitinkite, kad jūsų vonios kambarys tvarkingas ir minimalistinis, o kiekvienas daiktas yra klasikinio stiliaus ir dizaino – taip užtikrinsite nesenstantį dekorą.

Rinkitės kaimo stilių

Jei labai norite šiek tiek neįprastų formų, tačiau kartu ir išlaikyti malonią bei paprastą vonios kambario erdvę, tinkamiausias jums – kaimiško stiliaus vonios kambario interjeras. Jei nelabai mėgstate skandinaviško minimalistinio dizaino, apžvelkime kelias naujas savybes, kurios jūsų vonios kambario dizainą padarys kaimiško stiliaus.

 • Natūralios medžiagos ­– šiurkštūs paviršiai, neapdailintos medžiagos ir natūralūs elementai – kaimiško stiliaus dizaino esmė. Rinkitės iš natūralaus kalkakmenio pagamintą praustuvą arba medines stumdomąsias, kaimiškas duris.
 • Vintažinės detalės – kaimo stiliaus vonios kambarys gali neturėti daugelio iš pirmiau išvardytų skandinaviškų savybių. Paieškokite keistų vintažinių detalių vietiniame sendaikčių turguje: rinkitės iš senų veidrodžių, terakotos vazų, medinių spintelių ir pan.
 • Medinės sienos – jei norite daugiau nei tik paprasto atnaujinimo, rinkitės kaimo stiliaus, šiltas medines sienas, kad savo vonios kambaryje jaustumėtės kaip lauke.

Vonios kambarys kiekvienam

Kartais nereikia daug pastangų norint sukurti vonios kambario dizainą, atitinkantį jūsų ir jūsų šeimos poreikius. Paruošėme įkvepiančios medžiagos, kad padėtume jums sukurti savo svajonių vonios kambarį.

Nesvarbu, ar ieškote šiuolaikiško vonios kambario dizaino su bekontaktėmis technologijomis, ar mieliau pasirinktumėte nesenstantį skandinavišką interjerą – yra daugybė gražių vonios kambario dizainų, iš kurių galite pasisemti idėjų. Atraskite savo širdį užkariavusį vienintelį dizainą.

Ar jau radote tokį?


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!

Daugiau įkvepiančių straipsnių ir dizaino patarimų