Kaip pakeisti WC puodo dangtį?

Gali būti kelios priežastys, dėl kurių reikia keisti WC puodo dangtį. Dažniausiai pasitaikančios priežastys yra šios: pakeitėte WC puodą arba sulūžo jo dangtis.

Gali būti ir taip, kad jums nusibodo, kai dangtis nuolat atsitrenkia į WC puodą, todėl norite lėto užsidarymo dangčio. O gal norite lengviau valyti ir įsigyti greito nuėmimo funkciją turintį WC puodo dangtį.

Kaip išsirinkti WC puodo dangtį?

Yra įvairių dydžių, formų ir spalvų WC puodo dangčių. Dėl to, prieš nuspręsdami, pagalvokite apie savo norus ir poreikius. WC puodo dangtį pakeisti nesudėtinga. Visgi prieš pradedant reikia padaryti kelis sprendimus.

  • Iš kokios medžiagos turėtų būti pagamintas WC puodo dangtis?
  • Norite minkštojo ar kietojo plastiko WC puodo dangčio?
  • Kokiais laikikliais norite pritvirtinti savo naują WC puodo dangtį? Greito nuėmimo funkcija ar fiksuoti laikikliai?
  • Ar norite WC puodo dangčio su lėto nusileidimo funkcija?

Atkreipkite dėmesį į tai, kad ant grindų statomų ir pakabinamų WC puodų dangčiai skiriasi.

Jei Jūsų WC puodas yra senesnio modelio (pvz., „Ifö Cascade“ ir „Carezza“), galime nebeturėti originalių dangčių. Tokiu atveju, galite naudoti universalų WC puodo dangtį.

Kas yra WC puodo dangčio lėto nusileidimo funkcija?

Lėtas nusileidimas – tai funkcija, leidžianti WC puodo dangčiui ir sėdynei lėtai nusileisti ant WC puodo. Lėtas nusileidimas reiškia, kad WC puodo dangtis nusileidžia tyliau, ypač jam išslydus iš jūsų rankų. Be to, sumažėja sėdynės lūžimo rizika.

Kas yra WC puodo dangčio greito nuėmimo funkcija?

Greitas nuėmimas – tai toks laikiklis, kuris leidžia lengvai nuimti WC puodo dangtį. Tai yra pranašumas valant, nes nešvarumai kaupiasi būtent aplink tvirtinimo įtaisus, todėl juos būna sunku nuvalyti.

Kaip rasti tinkamą WC puodo dangtį?

Jei WC puodą jau turite ir norite sužinoti, kuris dangtis jam tiktų, apgalvokite šiuos aspektus.

  • Koks yra turimo WC puodo modelis? Jei tai „Ifö“ modelis, pažiūrėkite į vandens nuleidimo mygtuką ir palyginkite jį su mūsų gaminių kataloge esančiais vandens nuleidimo mygtukais. Ant vandens nuleidimo mygtuko esantis pavadinimas yra WC puodo modelio pavadinimas.
  • Išmatuokite dabartines laikiklių angas ir patikrinkite, kaip suprojektuotas dabartinis WC puodas.
  • Atkreipkite dėmesį į tai, kad ant grindų statomų ir pakabinamų WC puodų dangčiai skiriasi.

WC puodo dangčio montavimas

Stacionarus WC puodo dangtis montuojamas dviem tvirtinimo įtaisais, kuriuos reikia priveržti. Tvirtinimo įtaisais montuojamas WC puodo dangtis dažnai ant WC puodo būna stabilesnis. Jei renkatės greito nuėmimo funkciją turintį WC puodo dangtį, nieko neveržkite pernelyg stipriai. Tiesiog įstatykite dangtį į dvi už dubens esančias angas. Čia galite rasti vaizdo įrašą apie greito nuėmimo funkciją turinčio WC puodo dangčio montavimą.

Mūsų gaminių kataloge rasite visų „Ifö“ WC puodų dangčių montavimo instrukcijas ir matmenis. Instrukcijas rasite ant kiekvieno gaminio.