„Ifö“ vonios kambario produktų montavimo vadovas

Kiekvienas „Ifö“ vonios kambario gaminys tiekiamas su montavimo instrukcija.

Pavyzdžiui, jei norite sužinoti, kaip montuoti pakabinamą „Ifö Sign Art“ WC puodą, tiesiog susiraskite tą gaminį mūsų interneto svetainėje.

Mūsų gaminių puslapyje rasite techninių brėžinių, montavimo instrukcijų, gaminių lapų, dvimačių failų, trimačių failų ir kitų svarbių dokumentų.

Montavimo instrukcijos pateiktos gaminio puslapio apačioje.

Visus „Ifö“ produktus ir detalią informaciją apie juos rasite internetiniame kataloge.


Ar galiu pats montuoti „Ifö“ gaminius?

Visus „Ifö“ gaminius galite montuoti patys. Visgi, WC puodų atveju, WC puodas turi turėti uždarymo vožtuvą, todėl turi būti įmanoma atjungti vandenį. Jei ne, susisiekite su kvalifikuotu santechniku, kad suteiktų pagalbą.

Apskritai, kai montuojami ar remontuojami mūsų gaminiai, rekomenduojame susisiekti su kvalifikuotu santechniku. Garantiją prarasite tuo atveju, jei gaminys nėra tinkamai suremontuotas arba netinkamai montuojant atsiranda defektų.

„Ifö“ montavimo vaizdo įrašai

Sukūrėme nemažai vaizdo įrašų, kuriuose galite pamatyti, kaip montuoti „Ifö“ gaminius ar pakeisti detales.

Peržiūrėkite montavimo vaizdo įrašus

„Ifö Sign“ montavimas

„Ifö Sign“ – tai klasikinė praustuvų ir WC puodų serija, jūsų vonios kambariui suteikianti paprastą ir laikui nepavaldų interjerą. Yra tiek ant grindų pastatomų, tiek pakabinamų WC puodų su matomais ir paslėptais bakeliais.

„Ifö Sign“ pastatomo WC puodo montavimas


„Ifö Spira“ montavimas

„Ifö Spira“ ir „Spira Art“ – tai praustuvų ir WC puodų serija, kuri jūsų vonios kambarį pavers gražia vieta. „Spira“ ir „Spira Art“ serijos WC puodai yra tiek statomi ant grindų (s formos užraktas ir universalus užraktas), tiek pakabinami ant sienos.

„Ifö Spira Art“ pakabinamo WC puodo montavimas


„Ifö Spira Art“ WC puodo dangčio montavimas

Yra įvairių „Ifö Spira“ WC puodo dangčių variantų. Visiems jiems būdinga savybė – du tvirtinimo įtaisų tipai. Fiksuoto montavimo laikiklis ir greito atleidimo laikikliai. Greito atleidimo funkciją turinčius WC puodo dangčius lengva nuimti, o tai labai praverčia valant WC puodą.