Ifö
„Ifö“ vonios kambarys

Neleiskite kauptis bakterijoms

vonios kambaryje

Dabar kaip niekada svarbu pasirūpinti, kad vonios kambaryje nesikauptų bakterijų. Svarbu kruopščiai ir dažnai plauti rankas ir valyti vonios kambarį. Vadovaudamiesi šiais paprastais patarimais, apsisaugokite nuo bakterijų plitimo namuose.

Atkreipkite dėmesį į reikiamas vietas

Nors rūpinamės higiena, bakterijos slepiasi tokiose vietose, į kurias dažnai nekreipiame dėmesio. Tačiau šią problemą nesunku išspręsti. Pirmiausia, vertėtų pradėti nuo durų rankenų, rankenėlių, lizdų ir WC puodo mygtukų, kuriuos liečiame kasdien.

Rankšluosčių keitimą paverskite rutina

Vonios kambaryje esantis rankšluostis, kurį visi naudoja rankoms nusišluostyti, yra didelis bakterijų sankaupų šaltinis. Laimei, šią problemą nesunku išspręsti. Telefone nustatykite nuolatinį priminimą, kad rankšluosčiai būtų keičiami reguliariai ir ne per retai.

Kai kuriuos bakterijų šaltinius galima įveikti pasitelkus technologijas

Paprastas būdas norint išvengti mikrobų sankaupų – vonios kambaryje įsirengti bekontaktes technologijas. Tai padaryti ne taip jau sunku, kaip atrodo. Pavyzdžiui, WC puodo mygtuką dažnai galima tiesiog pakeisti jutikliu, kuris automatiškai nuleidžia vandenį palaikius ranką virš jo. Arba praustuvo maišytuvo vandenį galima suaktyvinti judesiu.

Norite sužinoti, kuriuos „Ifö“ WC puodų modelius galima įsigyti su jutikliu?

Telefonas tualete

Daugelis mūsų nešiojasi mobilųjį telefoną į vonios kambarį, nors visi žinome, kad tai terpė bakterijoms plisti, kuri ne tik platina bakterijas vonios kambaryje, bet ir kitose namų vietose. Geras sprendimas – vonios kambaryje laikyti dezinfekavimo priemonę ir lankantis tualete tiesiog nesinešti telefono.

Rinkitės lengvai valomus vonios kambario gaminius

Jei ketinate renovuoti vonios kambarį, yra keletas svarbių pasirinkimų, kurie ateinančius keletą metų gali palengvinti valymą. Rinkitės WC puodą be vandens nuleidimo apvado, kad puode negalėtų kauptis bakterijos. Rinkitės plautuvę lygiais paviršiais, kad nusiplovus rankas neliktų nešvarumų ir muilo likučių.

Atkreipkite dėmesį į kokybę. WC puodai, plautuvės ir kiti porceliano gaminiai iš pažiūros gali atrodyti taip pat, tačiau jų kokybės skirtumas gali būti didžiulis. Nepasirinkę kokybiško gaminio, ateinančius keletą metų praleisite nereikalingai valydami sunkiai pašalinamus nešvarumus.


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Tik greitas pertvarkymo projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambarių brošiūras ir pasisemkite daugiau įkvėpimo!