Ifö
Bekontaktis vandens nuleidimas

Išmanusis vonios kambarys jau čia

Bekontakčio vonios kambario idėjos jūsų namams

COVID-19 pandemija mus visus privertė atidžiau rūpintis rankų higiena ir kreipti dėmesį, su kuo kasdien turime sąlytį. Todėl viešosiose vietose – nuo oro uostų iki viešbučių – imta renovuoti vonios kambarius sumontuojant bekontakčius prietaisus. Juk pašalinus poreikį liesti vandens maišytuvus, WC puodus ar muilo dozatorius sumažinama galimybė plisti bakterijoms ir virusams. Be to, ir pats vonios kambarys atrodo švaresnis ir jaukesnis.

Tai svarbu ne tik viešuosiuose vonios kambariuose, bet ir namuose. Tad kurdami naujo vonios kambario dizainą arba svarstydami apie higieniškesnius patobulinimus, vis daugiau gyvenamųjų būstų savininkų renkasi bekontaktes sistemas. Jei ieškote vonios kambario idėjų, pasidairykite po mūsų šiuo metu populiariausius bekontakčius sprendimus:

Bekontakčiai vandens nuleidimo mygtukai

Vandens nuleidimo mygtukai su jutikliais jūsų šeimai suteikia galimybę vandenį nuleisti vos pamojus ranka, tad jums nebereikės liesti galimai daugiausia bakterijų turinčio objekto namuose. Automatiniai vandens nuleidimo mygtukai ne tik užkerta kelią bakterijų plitimui, bet gali būti užprogramuojami nuleisti norimą kiekį vandens. Taip sumažinsite vandens sąnaudas. Mūsų bekontakčiai vandens nuleidimo mygtukai taip pat higieniški ir nesunkiai valomi.

Bekontakčiai maišytuvai

Remiantis gerai žinomu JAV medicinos centru „Mayo Clinic“, „Peršalimo ir gripo viruso lašeliai gali išlikti užkrečiami kelias valandas, priklausomai nuo to, kur jie nukrenta. Virusai paprastai išlieka aktyvūs ilgiau ant nerūdijančiojo plieno, plastmasės ir panašių kietų paviršių nei ant audinių ar kitų minkštų paviršių.”

Dėl maišytuvų su judesiu aktyvuojamais jutikliais jūsų šeimai nebereikia liesti rankenėlių ir pernešti bakterijų. Bekontakčiai maišytuvai taip pat leidžia sutaupyti vandens, nes apribojama vandens srauto trukmė ir užtikrinamas automatinis stabdymas. Galite rinktis iš plataus stilingų infraraudonųjų spindulių tradicinių ir į sieną sumontuojamų maišytuvų.

Bekontakčiai šviesos jungikliai

Šviesos jungikliai yra vienas iš dažniausiai liečiamų objektų namuose. Šviestuvai su judesio jutikliais ėmė populiarėti jau prieš pandemiją, bet dabar jų pardavimai ypač šoktelėjo į viršų. Kodėl gi ne? Jie pakankamai nebrangūs, nesunkiai sumontuojami ir suteikia dar vieną papildomą apsaugą nuo bakterijų ir virusų. Būtinai pasidomėkite ir veidrodžiais su apšvietimu bei jutikliniais jungikliais.

Bekontakčiai muilo dozatoriai ir šiukšliadėžės

Ant muilo dozatorių lygiai taip pat gali likti bakterijų, kaip ir ant šviesos jungiklių. Neretai juos matome viešose vietose, tačiau yra galybė patrauklių, nebrangių bekontakčių muilo dozatorių ir jūsų namams. Pasirinkę bekontaktę šiukšliadėžę nebesusiteršite rankų, nes nebereikės liesti purvino dangčio. Vėlgi galimi įvairūs variantai, tarp jų ir šiukšliadėžių su jutikliu ar kojos pedalu.

Jei remontuojate savo vonios kambarį arba norite sukurti švaresnį ir sveikesnį naują vonios kambarį savo šeimai, pagalvokite apie bekontakčius sprendimus. Yra tiek daug išmaniųjų patrauklių variantų – tikrai nesuklysite.


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!