Problemos dėl kalkių vonios kambaryje

Kalkių nuosėdos vonios kambaryje

Kalkės randamos podirvyje, todėl jų natūraliai yra ir mūsų buitiniame vandenyje. Kai kuriose geografinėse vietovėse kalkių yra daugiau nei kitose, todėl gali kilti didesnių problemų dėl kalkių vonios kambaryje ir kitose namų vietose. Nes kalkių randama visur, kur yra vandens, be to, jos nusėda visuose vandenį naudojančiuose įrenginiuose, tokiuose kaip WC puodai, plautuvės, vonios ir bakeliai.

Kalkes nesunkiai galima pamatyti, jei jos nusėda ant vonios kambario gaminių, nes jos nusėda kaip baltos arba baltai geltonos nuosėdos, kurias gali būti sunku pašalinti.

Atminkite, kad kalkės yra išorinis veiksnys. Todėl kalkių sukeltiems gedimams gaminio garantija netaikoma.

Pašalinkite nešvarumus ir kalkes iš bakelio

Kalkių nuosėdas vandens nuleidimo ir įleidimo mechanizmuose, taip pat tarpikliuose, galima lengvai pašalinti tekančiu vandeniu tiesiog pirštais.

Čia galite peržiūrėti, kaip nuimti bakelio dangtį.

Atkreipkite dėmesį, kad bakelio viduje esantys komponentai nėra atsparūs rūgštims. Todėl jų negalima apdoroti cheminėmis kalkių šalinimo priemonėmis.

Sanitarinių gaminių kalkių priežiūros instrukcijos

Mūsų sanitariniai gaminiai padengti labai tvirta ir tankia „Ifö Clean“ glazūra, todėl gaminius labai lengva valyti, bet tai nereiškia, kad jiems nereikalinga priežiūra.

Kad WC puode nebūtų kalkių ir nešvarumų ir jis išliktų švarus bei blizgus, WC puodą būtina reguliariai valyti. „Ifö“ rekomenduoja tai daryti bent kartą per savaitę.

Atminkite, kad kalkes pašalinti gali tik nedaugelis prekybos centruose parduodamų WC puodų valiklių. Tam reikia valiklio su rūgštimi. Šio tipo valiklio, dar vadinamo kalkių šalinimo priemone, pH yra 2–3. Faktinis valymas atliekamas užpilant valiklio ant glazūros. Leiskite valikliui veikti kelias minutes, po to nuvalykite porcelianą šepetėliu arba kempine.

Jei atsirado sunkiai pašalinamų kalkių ir pakito spalva, gali tekti valiklį palikti veikti ilgesnį laiką arba pakartoti valymo procedūrą.

Kalkių sukelti mėlyni dryžiai WC puode

Jei naudojami spalvoti/ kvapieji įdėklai, tokie kaip „Ifö Fresh“ lazdelės, dėl kalkių WC puode gali atsirasti mėlynų dryžių. Taip yra todėl, kad mėlyna įdėklo spalva nusėda kalkių dangoje WC puodo gale. Todėl mėlynus dryžius lengva nuvalyti pašalinus kalkes.