Vonios kambario tendencijos

Klasikiniai vonios kambariai 2023 m.

Ketindami renovuoti arba pertvarkyti vonios kambarį, dauguma žmonių natūraliai mąsto apie klasikinius, nesenstančius sprendimus. Tačiau klasika neturi būti nuobodi. Panaudodami vos kelias detales, galite lengvai pakeisti išraišką ar stilių.

Stilistė ir interjero dizaino konsultantė Katrine Roug pasiūlė savo įvairių klasikinių vonios kambarių vizijas, kurias galima pritaikyti ne tik 2023 m., bet ir daugybę būsimų metų.

„Kalbant apie klasikinį interjero dizainą, beveik neįmanoma išvengti fantastiško Šiaurės šalių kultūros paveldo ir tradicijų, atsispindinčių dizaino ir statybos praktikoje. Daugelis medžiagų, kurios jau naudojamos ilgą laiką, yra patvarios tiek kokybės, tiek stiliaus atžvilgiu, todėl nusprendžiau pateikti du klasikinio vonios kambario su mozaikinėmis grindimis pasiūlymus“ – sako Katrine Roug.

Geltonos spalvos tradicija

Kai kuriuos žmones įkvepia klasikinis 8-ojo dešimtmečio interjero dizainas. Pasitelkus keletą detalių, tokių kaip lubų dažai, kvadratinės glazūruotos sienų plytelės ir mediniai baldai, mintimis nusikeliama į laikotarpį, kurio stilius niekada nesensta.

Nebijokite spalvų

Daugelis žmonių savo interjere, ir ypač vonios kambaryje, nedrįsta naudoti spalvų, tačiau būtent geltonos lubos suteikia unikalumo ir šilumos visam kambariui. Ir pagalvokite apie tai, kaip lengva ir smagu jas perdažyti pabodus spalvai, lyginant su plytelių ar baldų keitimu.

Žalia elegancija

Antrojo kambario sienas Katrine Roug išklijavo tamsiai žaliomis glazūruotomis plytelėmis, jas derindama su mozaikine grindų danga, o klasikiniam stiliui išlaikyti buvo pasirinkti balti baldai.

„Tokia mano vonios kambario vizija, kuri dar ilgus metus tiks daugumai namų. Smulkios detalės, tokios kaip juodos rankenėlės ir priedai, suteikia kambariui daugiau stiliaus ir modernumo, tačiau jei jums labiau patinka žalvaris ar plienas, jie taip pat puikiai papuoš kambarį“, – sako Katrine.

Ieškote idėjų naujam vonios kambariui?

Sunku pasirinkti spalvas ir stilius? Surinkome daugybę nuotraukų, iš kurių galite pasisemti dekoravimo įkvėpimo, nepriklausomai nuo jūsų vonios kambario dydžio.

Peržiūrėkite mūsų vaizdų galeriją ir pasisemkite įkvėpimo prieš priimdami galutinį sprendimą.

Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Tik greitas pertvarkymo projektas ar visiška renovacija?

Peržiūrėkite mūsų vonios kambarių brošiūras ir pasisemkite daugiau įkvėpimo!

Kitų įkvepiančių straipsnių ieškokite čia