„Ifö“ vonios kambarys

Sukurkite atpalaiduojantį vonios kambarį

Šiandien daug dėmesio vėl skiriama geros savijautos užtikrinimui namuose, o vonios kambarys turi būti prabangi erdvė, kurioje būtų vietos atsipalaiduoti ir apmąstyti – pageidautina su geriausiu vaizdu namuose.

Vonios kambarys kaip svetainė

Niekada anksčiau nepraleidome tiek laiko namuose, kiek praėjusiais metais. Atsiradus daugiau laisvo laiko, į namus, ir ypač į vonios kambarį, pažvelgėme naujomis akimis. Vonios kambarys – tai kambarys, kuriame atsiribojame nuo išorinio pasaulio tiek tiesiogine prasme, tiek mintimis. Tai nebėra tik praktiška erdvė, bet erdvė, skirta laikui sau ir savęs palepinimui. Staiga atsiranda laiko SPA procedūroms namuose ir, nepriklausomai nuo to, ar vonios kambarys didelis, ar mažas, tai lengvai įgyvendinama.


Susipažinkite su Katrine Roug

Tendencijų ir prekių ženklų ekspertė Katrine Roug padeda įžymybėms, asmenims ir įmonėms susikurti tinkamą stilių.

TENDENCIJOS

BROŠIŪROSE

Įmonėje „Ifö“ Katrine yra atsakinga už vonios kambario aplinkos idėjų kūrimą - naujausios tendencijos atsispinti mūsų brošiūrose.

Peržiūrėkite mūsų 2023 m. brošiūras

Sauna, SPA ir vonia vėl sugrįžta

Klasikinė sauna, kurią daugelis iš mūsų žino iš 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečių namų, sugrįžta. Kalbant apie tendencijas, pastebime ir tai, kad vis dažniau renkamasi vėl įsirengti vonias. Vonia yra nesenstanti klasika ir kasdienė prabanga. Joje laikas trumpam sustoja, kūnui pasinėrus į malonios temperatūros vandenį.

Namų SPA mažame vonios kambaryje

Jei saunai ar voniai neturite vietos, nenusiminkite. Mažas vonios kambarys taip pat gali teikti ramybę ir leisti pasijusti gerai. Pasitelkę keletą elementų, galite susikurti SPA atmosferą. Pavyzdžiui, kvapiąsias lazdeles ir skaniai kvepiančius muilus, pėdų vonelę su vonios burbulais, atpalaiduojančią atmosferą kuriančią muziką, minkštus rankšluosčius ar chalatus.

Reikia renovuoti?

Jei ketinate atlikti kapitalinę renovaciją, prabangūs elementai, tokie kaip grindinis šildymas ir gera stiklinė dušo kabina, išlaikanti garus, kol prausiatės duše, yra išties geros investicijos.


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Tik greitas pertvarkymo projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambarių brošiūras ir pasisemkite daugiau įkvėpimo!

Daugiau įkvepiančių straipsnių ir dizaino patarimų