Ifö

Vandens nutekėjimo anga skleidžia nemalonų kvapą

Vonios vandens nutekėjimo anga nemalonų kvapą skleidžia dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

1. Gaudyklėje nepakanka vandens

Kai vandens nutekėjimo angoje yra gaudyklė, ji neleidžia kanalizacijos kvapui pasklisti vandens nutekėjimo angoje ir vonios kambaryje. Dėl to gaudyklėje turi būti vandens, nes būtent vanduo neleidžia kanalizacijos kvapui sklisti iš gaudyklės.

Jei vandens nutekėjimo anga su gaudykle nėra periodiškai naudojama, gaudyklėje esantis vanduo išgaruos. Taip į kanalizacijos vamzdį sukuriamas tiesioginis perėjimas. Norėdami pašalinti iš vandens nutekėjimo angos sklindantį kvapą, įsitikinkite, kad gaudyklėje vėl yra vandens.

Dušo kabinoje į vandens nutekėjimo angą galima įpilti kelis litrus vandens. Jei WC puode jaučiamas kanalizacijos kvapas, galite nuleisti vandenį ir gaudyklę vėl pripildyti vandeniu.

2. Bakterijos

Nors vandens nutekėjimo angoje sumontuotos grotelės, kurios surenka plaukus, nešvarumus ir muilo likučius, vis tiek retkarčiais kas nors pro jas pralenda.

Tai, kas patenka pro groteles, surenkama vandens gaudyklėje. Taip bakterijoms sudaromos sąlygos daugintis ir dėl to iš dušo vandens nutekėjimo mechanizmo gali sklisti nemalonus kvapas.

Paprastas sprendimas – tiesiog išvalyti po grotelėmis esančią gaudyklę. Turite pašalinti gaudyklėje susikaupusius nešvarumus. Tai galite padaryti, pavyzdžiui, iš dušo galvutės tekančiu vandeniu išplaudami gaudyklę.

Esant švariai gaudyklei, verta ją išvalyti dezinfekcine priemone „Rodalon“ arba verdančiu vandeniu, kad bakterijos nesidaugintų.

Norint, kad iš gaudyklės nesklistų joks kvapas, reikia iš vonios grotelių pašalinti matomus plaukus kaskart pasinaudojus dušu.

Gaudyklės valymas

„Ifö Showerama“ dušo kabina turi patogią gaudyklę, kuri neleidžia plaukams patekti į nutekėjimo sistemą.