„Ifö“ vonios kambarys

Išmanūs sprendimai vonios kambario švarai

Palengvinkite valymą vadovaudamiesi šiais naudingais patarimais

Gilusis vonios kambario valymas gali užtrukti labai ilgai. Jei planuojate įsirengti naują vonios kambarį arba jį atnaujinti, dabar pats laikas pagreitinti ir palengvinti valymo procesą. Keli išmanieji jūsų vonios kambario išplanavimo ir baldų sprendimai gali sutaupyti jums laiko ir jėgų, kurias skirtumėte valymui.

Atrinkome 5 patarimus, kaip palengvinti vonios kambario valymo naštą.

1. Paprastas išplanavimas

Kai galvojate apie vonios kambario išplanavimą, stenkitės kambario planą padaryti kuo paprastesnį ir erdvesnį, nepridarykite per daug kampų ar kraštų. Vonios kambario valymo procesas bus daug lengvesnis, nes kampus ir kraštus neretai sunku pasiekti, o dar sunkiau nuo jų išvalyti prilipusią masę (ir dažnai užmirštama).

„Ifö“ vonios kambarys

2. Būtiniausi vonios kambario baldai

Rinkitės būtiniausius baldus, kurie padės palaikyti tvarką ir neužims daug vietos, pavyzdžiui, spinteles, lentynas ir praustuvus su saugojimo vietomis. Jei svarstote įsigyti kvadratinį praustuvą, pagalvokite, kiek nešvarumų susikaups kraštuose.

Rekomenduojame apvalias formas, nes tada vanduo ir purvas nukeliauja tiesiogiai į nuotaką, o lengvai valoma keramikos danga padengti praustuvai gali palengvinti vonios kambario valymą.Daugeliui vonios kambario baldų ir praustuvų tinka įprasti buitiniai valikliai. Vis dėlto rekomenduojame naudoti produktus be abrazyvinių dalelių, nes jos gali subraižyti paviršius arba sumažinti jų blizgesį.

Apžiūrėkite vonios kambario kolekcijas
„Ifö“ vonios kambarys

3. Daiktus montuokite ant sienos

Užuot renkantis pastatomus vonios kambario baldus ir WC puodus, kodėl gi jų nesumontavus ant sienų? Liks daugiau erdvės ant grindų, be to, bus paprasčiau valyti. Rekomenduojame palikti bent 10 cm tarpą po sumontuotu objektu, kad galėtumėte lengvai išvalyti po apačia. Ant sienų kabinamos spintelės – taip pat puikus pasirinkimas norint papildomos vietos daiktams laikyti.

„Ifö“ vonios kambarys

4. Rinkitės didesnes plyteles

Rinkitės didesnes plyteles grindims ir sienoms, kad sumažintumėte kalkių skiedinio sąnaudas – tai viena iš sunkiausiai valomų ir nuo purvo apsaugomų dalių. Kas yra kalkių skiedinys? Tai vandens, cemento ir smėlio mišinys, naudojamas užpildyti tarpams tarp plytelių. Natūralu, kad klojant didesnes plyteles reikia mažiau kalkių skiedinio, tad verta apie jas pasvarstyti. Be to, tikrai bus paprasčiau išvalyti ir vonios kambario plyteles.

„Ifö“ vonios kambarys

5. Geras vėdinimas

Žinome, koks apmaudus jausmas yra leisti laiką šveičiant pelėsius nuo sienų ir kampų. Jau nekalbant apie tai, kad pelėsiai gali pakenkti jūsų sveikatai. Koks sprendimas? Gerai vėdinkite savo vonios kambarį. Tam visai neprireiks erdvės ar pastangų: įrenkite gerai veikiantį ventiliatorių (filtro nereikia – jis užkirstų kelią iš kambario išeiti pakankamam oro srautui) ir atidarykite langus kaip galite dažniau, ypač po dušo, kad visa drėgmė pasišalintų.

„Ifö“ vonios kambarys

Gyvenimas yra kur kas daugiau nei vonios kambario valymas – bet labai malonu turėti gražų ir švarų vonios kambarį. Tad kurdami savo vonios kambarį, stenkitės pasirinkti sprendimus, kurie palengvintų jūsų kasdienybę.

Pasiruošę kurti savo vonios kambarį?

Vonios kambario švara

Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!

„Ifö“ brošiūra