„Ifö“ vonios kambarys

WC puodas: kaip suderinti higieną ir dizainą

Kaip atrasti tinkamą WC puodo dizainą ir formą

Vonios kambario pertvarkymas gali tapti įdomiu ir kūrybingu procesu. Norėdami atšviežinti vonios kambarį, apsvarstykite galimybę atnaujinti WC puodą.

Pradėję domėtis siūlomomis galimybėmis, nustebsite, kiek daug yra įvairių WC puodų modelių, formų ir funkcijų (kaip, pavyzdžiui, vandenį taupanti technologija arba „Rimfree®“ (berėmis) dizainas).Patyrinėkime atidžiau, ką reiškia naujosios tendencijos ir kaip atrasti tinkamą WC puodą savo vonios kambariui.

Ant sienos kabinami ir ant grindų montuojami WC puodai

Ieškant tinkamo modelio, esminiu kriterijumi gali tapti WC puodo įrengimo būdas.

„Ifö“ pakabinamas WC puodas

Ant sienos kabinami WC puodai

Šiuolaikiniuose vonios kambariuose vis dažniau išvysite ant sienos kabinamus WC puodus. Pasirinkus šiuos estetiškus ir funkcionalius WC puodus, vamzdžiai ir bakelis elegantiškai paslepiami už sienos, o po WC puodu atlaisvinamos grindys, todėl lengviau išvalyti.

Ant sienos kabinamus WC puodus galima įtaisyti įvairiame aukštyje, todėl montavimo aukštį galėsite laisvai pasirinkti pagal vonios kambario išdėstymą.

Tiesa, reikėtų turėti omenyje ir tai, kad montuojant ant sienos kabinamą WC puodą, gali tekti atlikti sudėtingesnius santechnikos darbus, nes bakelis ir vamzdžiai įrengiami už sienos, todėl pradėkite ištirdami vonios sienas. Kita galimybė – paslėpti bakelį baldiniame modulyje.
„Ifö“ pastatomas WC puodas

Ant grindų montuojami WC puodai

Klasikinio, nesenstančio dizaino ant grindų montuojamus WC puodus lengviau montuoti nei ant kabinamus ant sienos, tačiau užtikrinamos tos pačios pažangios funkcijos.

WC puodus, užtikrinant patogų jų įrengimą, taip pat galima montuoti kaip paaukštintus modelius (4 cm aukščiau standartinio aukščio), o toks variantas itin patogus riboto judrumo žmonėms.

„Rimfree®" dizainas, lengvas valymas ir vandenį taupanti technologija

Higiena

Jei norite, kad jūsų vonios kambarys taptų dar higieniškesnis, WC puodai su integruota jutiklio technologija leis aktyvuoti nuleidimo funkciją tiesiog uždedant ranką ant mygtuko.

Galite įsigyti du šių WC puodų modelius – varomus baterijomis ir jungiamus prie maitinimo tinklo, todėl ieškodami modelio, labiausio tinkančio jūsų WC puodo įrengimo būdui, nepamirškite patikrinti savo maitinimo šaltinių.

„Ifö“ sensorinis vandens nuleidimo mygtukas

Valymo galimybės

Pasirinkę tinkamą WC puodo paviršių ir dizainą, sutaupysite vertingo laiko, kuris paprastai praleidžiamas valant.

Dėmes ir bakterijas nuo lengvai valomų WC puodų paviršių nuvalysite tiesiog paprasta šluoste, o pritaikius „Rimfree®“ dizainą, pašalinami kampai, kuriuose slepiasi bakterijos ir nešvarumai.

Būtent todėl, jei didelį dėmesį skiriate higienai, apsvarstykite galimybę prekę rinktis iš integruoto „Rimfree®“ dizaino WC puodų serijos, pvz., „Ifö Glow Rimfree®“ serijos.

„Ifö“ WC puodas

Efektyvus vandens naudojimas

Naujausi vandenį taupantys WC puodai leidžia gerokai sumažinti kasdienes vandens sąnaudas.

Jei teikiate pirmenybę vandens taupymui, pasidomėkite mūsų naujausia silpnos srovės technologija, kuri vienam nuplovimui reikalingą vandens kiekį sumažina iki 2–4 litrų. Tai didžiulis skirtumas lyginant su dauguma senųjų modelių, kurie vieno nuleidimo metu sunaudoja iki 6 litrų.

Atkreipkite dėmesį, kad silpnos srovės technologija diegiama tik ant grindų montuojamuose unitazuose.

„Ifö Rimfree“ WC puodas

WC puodo dizainas iki mažiausios detalės

Kad ir kokį modelį nuspręstumėte pasirinkti, nepamirškite atkreipti dėmesio į detales.

Prie visų serijų WC puodų būtina priderinti pagal matmenis tinkantį WC puodo dangtį.

Priderinti jį prie jūsų pasirinkto WC puodo modelio itin svarbu siekiant užtikrinti funkcionalumą ir supaprasti kasdienį valymą. Tačiau tai, kokios formos – apvalios, U raidės ar ovalios – bus dangtis arba iš kokios medžiagos jis bus pagamintas – kieto plastiko, minkšto plastiko ar porceliano – nėra vienintelės savybės, į kurias derėtų susitelkti.

Norėdami pasirinkti optimalų variantą, nepamirškite skirti dėmesio specifinėms funkcijoms, pvz., švelnaus uždarymo ar greito nuėmimo. Paaiškinsime smulkiau:

Švelnus uždarymas ir greitas nuėmimas

Daugelyje šiuolaikinių serijų įdiegta švelnaus uždarymo funkcija leidžia WC puodo sėdynę ir jos dangtį pakelti ir nuleisti švelniai, taip išvengiant galimų pažeidimų, atsirandančių sėdynei šiurkščiai trenkiantis į WC puodą.

Naudojant WC dangtį su integruota greito nuėmimo funkcija, paprasčiau valyti tiek WC puodo sėdynę, tiek patį WC puodą, nes sėdynę galima pakelti nuo likusios WC puodo dalies.

„Ifö“ WC puodo dangtis su švelniu uždarymu

Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!

„Ifö“ brošiūra