Ifö
„Ifö“ WC puodas be apvado

Vonios kambarys, kuriame lengva palaikyti švarą

Lengvai valomo vonios kambario aplinkos kūrimas

Kadangi pastaraisiais metais nemažai laiko praleidome namuose, dažniausiai mąstydavome apie tvarkingas erdves ir švarius paviršius. Norint sumažinti užsikrėtimo riziką bei užtikrinti savo šeimos narių sveikatą ir saugumą, labai svarbu pasirūpinti lengvai prižiūrima vonios kambario aplinka.

Vonios kambario valymas turėtų būti kuo paprastesnis, kad bakterijų veisimuisi ir purvo kaupimuisi liktų kuo mažiau vietos.

Štai trys pagrindiniai vonios kambario santechnikos produktai, kurie akimirksniu padės jūsų vonios kambarį paversti tikra švaros oaze, pradedant tualeto valymu ir baigiant sveika dušo zona.

1. Greitas ir paprastas WC puodo valymas

WC puodo valymą sudaro daugybė veiksmų, pradedant nuosėdų šalinimu nuo WC puodo paviršiaus ir baigiant mikrobų šalinimu nuo kitų svarbių paviršių, siekiant užtikrinti glazūruotų paviršių spindesį.

Norėdami sutrumpinti WC puodo valymo trukmę, apsvarstykite galimybę įsigyti tokius įrenginius, kurie išliktų geros techninės būklės daugybę metų.

Vienas iš naujausių dalykų, kurį galite išvysti daugelyje šiuolaikinių vonios kambarių – tai „Rimfree®“ technologija. Ja ilgam laikui užtikrinama higieniška vonios kambario aplinka, veiksmingai sumažinant plotą, kuriame įprastai veisiasi bakterijos ir kaupiasi purvas.

Palyginti su įprastais WC puodais, „Rimfree®“ WC puodai neturi vidinio apvado, kurį įprastai yra sudėtingiausia išvalyti. Taip iškart pastebėsite dėmes, o valant pakaks šepečiu perbraukti per paviršius.

2. Paprastumą užtikrinantys praustuvai

Ar kada nors esate susimąstę, kaip praustuvo forma ir paviršius lemia jūsų vonios kambario valymo darbus?

Jūsų praustuvas turėtų tiek estetiškai atrodyti, tiek būti praktiškas. Juk šiuolaikiniai geometriniai dizainai, pradedant standartiniais kvadratiniais modeliais ir baigiant netaisyklingomis formomis, yra madingi ne šiaip sau. Švelnūs apvalių arba ovalių praustuvų linkiai ne tik estetiškai atrodo, bet ir užtikrina patogų vonios kambario valymą.

Taigi siekdami sukurti kuo paprasčiau valomą vonios kambarį, pažvelkite į praustuvo vidų. Erdvus ir aptakus dizainas bei lengvai valoma glazūra gali užtikrinti geresnį vandens nutekėjimą ir sumažinti nuosėdų kaupimąsi kampuose.

Ką benuspręstumėte, pasirūpinkite, kad bendras prekių dizainas ir jungiamosios detalės derėtų prie esamo vonios kambario interjero.

Galiausiai, pamąstykite apie bekontaktę įrangą. Bekontakčiai vandens maišytuvai ir vandens nuleidimo mygtukai jau nebėra skirti vien tik viešosioms erdvėms. Vis dažniau jie atsiduria privačiuose vonios kambariuose, kadangi taip padidinamas higienos lygis ir palengvinamas valymas.

3. Lengvas vonios ir dušo zonos valymas

Akims nėra nieko maloniau už švarų ir spindintį dušą. Nepaisant to, išvengti drėgmės ir vandens kaupimosi gali būti sudėtinga.

Taigi kaip geriausia, išsimaudžius, pašalinti perteklinį vandenį nuo sienų ir grindų plytelių? Siekdami kiek įmanoma labiau palengvinti ir supaprastinti vonios valymą, apsvarstykite pakeisti seną dušo užuolaidą elegantiškomis ir lengvai valomomis dušo sienelėmis ir dušo durimis.

Lengvai valomi paviršiai sumažina tikimybę kauptis kalkėms, daugintis bakterijoms ir augti pelėsiams, tuo pat metu sukurdami sveiko ir erdvaus vonios kambario pojūtį.

Ypač nemažai vietos ankštuose vonios kambariuose gali sutaupyti dušo durys, kadangi jų būna įvairių dydžių – jas galima naudoti kaip vonios kambario pertvarą, sulankstyti prie sienos arba nustumti į šoną. Taip galima sandariai atskirti dušo zoną nuo likusios vonios kambario erdvės ir užtikrinti, kad vanduo nepatektų ten, kur nereikia.

Prieš priimdami sprendimą, pasirinkite dušo sienelės ir durų profilį. Pasirinkus grūdintą stiklą su aliuminio profiliais, jūsų vonios kambario valymas gali tapti greitai ir lengvai atliekama veikla. Stiklas yra vienas iš paprasčiausiai valomų paviršių, kurį pakanka kruopščiai nuvalyti vandeniu su stiklo valikliu.

Sutrumpinkite vonios kambario valymo trukmę

Vonios kambario valymas įprastai yra vienas iš labiausiai atidėliojamų darbų. Tačiau norint užtikrinti sveiką vonios kambario aplinką, svarbu vonios kambarį išvalyti bent kartą per savaitę – lygiai taip pat kaip ir pasirūpinti lengvai valomais vonios kambario produktais.

Iš pradžių pažvelkite į vonios kambarį ir atkreipkite dėmesį į tokias santechnikos prekes ir paviršius kaip WC puodas, vonia, dušo sienelės bei sienų ir grindų plytelės.

Pamąstykite, kaip šios medžiagos ir paviršiai nulemia jūsų vonios kambario valymo darbus.

Pabandykite įsivaizduoti, kas valant vonios kambarį jus labiausiai erzina ir kas galėtų šią vonios kambario valymo patirtį paversti malonesne.

Jei jus labiausiai erzina WC puodo arba dušo sienelių valymas, laikas pasidomėti trimis vonios kambario prekėmis, kurios neabejotinai palengvins jūsų gyvenimą.

Jūsų vonios kambarys turėtų būti patogi ir svetinga vieta. Atnaujinę vos keletą santechnikos įrenginių, galite ne tik supaprastinti vonios kambario valymo darbus, bet ir akimirksniu sukurti sveikesnę aplinką.


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!