Kas yra „Fresh WC“ lazdelė?

„Ifö Fresh WC“ lazdelės – tai paprastas būdas palaikyti gaivų kvapą ir švarą WC puode be klozeto dubens šone kabančių tualeto blokelių. WC lazdelės šalina kalkes ir nešvarumus, todėl nereikia taip dažnai valyti WC puode susidarančių kalkių ir nešvarumų.

Be to, „Ifö Fresh WC“ lazdelės užtikrina gaivų kvapą WC puode ir aplink jį bei malonesnę aplinką vonios kambaryje. Galite rinktis iš dviejų kvapų; vandenyno ir citrinos. Kiekvienoje pakuotėje yra 5 lazdelės.

Kodėl verta naudoti „Ifö“ WC lazdeles?

Visi „Ifö“ WC puodai yra padengti mūsų glazūra „Ifö Clean“, kurios paviršius yra lygus ir uždaras, o tai užtikrina, kad prie jo taip lengvai neprikibs nei nešvarumai, nei kalkės. Jei kaip priedą WC puode naudojate „Fresh WC“ lazdeles, jos leidžia palaikyti švarų WC puodo paviršių ir atitolinti nukalkinimą. Visgi labai rekomenduojame kruopščiai išvalyti WC puodą kiekvieną savaitę.

„Ifö Fresh WC“ lazdelė

Kaip veikia „Ifö“ WC lazdelė

„Ifö Fresh WC“ lazdelės iš esmės veikia taip pat kaip ir WC puodų blokeliai bei muiliukai, tačiau jų nesimato and WC puodo. Vietoje to „Ifö Fresh WC“ lazdelės dedamos į mažą talpą, esančią po vandens nuleidimo mygtuku, kurioje lazdelės yra saugomos WC puodo viduje. Kaskart nuleidus vandenį, iš lazdelės į vandenį išskiriamas gaivus kvapas ir ploviklis. Matysite, kad vanduo bus melsvos spalvos – tai reiškia, kad WC puodo bakelio tabletės atlieka savo funkciją. Atėjus laikui keisti WC lazdelę, tiesiog pakelkite dangtelį ir ją įstatykite.

Pagrindinis skirtumas tarp blokelio ir „Fresh WC“ lazdelės yra toks, kad blokelis geriausiai išvalo tą WC puodo vietą, kurioje jis pats yra, „Fresh WC“ lazdelėse esantis muilas ištirpsta vandenyje jį nuleidžiant, todėl jis yra tolygiai paskirstomas dubenyje. Taip užtikrinamas kruopštesnis valymas, kurio metu sumažinamas bakterijų, kalkių, nuosėdų ir nemalonių kvapų kiekis.
„Ifö Fresh WC“ lazdelė

Kuriuose WC puoduose galima naudoti „Ifö Fresh“ lazdeles?

Lazdelės tinka visoms „Ifö“ naujausioms ant grindų statomų WC puodų serijoms: „Ifö Sign“, „Ifö Sign Art“, „Ifö Spira“ ir „Ifö Spira Art“.
Lazdelės turinio užtenka apie 120 vandens nuleidimų. Kai vanduo nebėra mėlynos spalvos, vadinasi, tabletė išnaudota ir laikas ją pakeisti. Neištraukite lazdelės jai ištuštėjus, tiesiog į talpą įstatykite naują „Fresh WC“ lazdelę.

Naudojant „Fresh WC“ lazdelę, vanduo netampa mėlynos spalvos

Gali būti, kad WC puodo vanduo nepamėlynuoja, kai skalaujate. Problema gali kilti, jei:

  • Vienu metu talpoje yra kelios lazdelės. Talpoje turi būti tik viena lazdelė.
  • WC puode esanti lazdelė dar neišsinaudojo.

Kelios talpoje esančios „Fresh“ lazdelės sušoks į gabalą ir lazdelė neatliks savo funkcijos.

Problemą lengva išspręsti išvalant po vandens nuleidimo mygtuku esančią talpą, kurioje yra lazdelė. Iš pradžių išimkite lazdelę, o tada šiltu vandeniu išplaukite ir išskalaukite vamzdelį. Į talpą galima įdėti naują „Fresh WC“ lazdelę.

Mėlyni dryžiai galinėje WC puodo pusėje

Kai kurie žmonės pamato, kad WC puode nebenusiplauna mėlyna spalva, ir galima pamanyti, kad taip nutiko dėl to, kad WC puodas tapo nesandarus arba pasikeitė porceliano spalva.

Laimei, taip nutinka retai, bet tokį poveikį daro nepašalintos kalkės. Tad tai tiesiog reiškia, kad atėjo laikas kruopščiai išvalyti WC puodą ir tas dėmes greitai pašalinti įdėjus šiek tiek pastangų.

Kur galiu įsigyti „Fresh WC“ lazdelių?

„Fresh WC“ lazdeles galima įsigyti daugumoje bakalėjos parduotuvių. Be to, daugumoje meistravimo reikmenų parduotuvių pardavinėjamos „Domestos Fresh WC“ lazdelės. „Fresh WC“ lazdeles galima įsigyti ir internetu.

Norint pratęsti „Ifö Fresh WC“ lazdelių eksploatavimo laiką, rekomenduojama jas laikyti sausoje vietoje, nes tai užtikrina ilgesnę galiojimo trukmę ir didesnį našumą.

Sužinokite daugiau
„Ifö Fresh WC“ lazdelių pakuotės