Kas yra „Ifö Clean“?

„Ifö Clean“ – tai mūsų sukurta unikali danga, sandarinanti porceliane esančias mikroskopines poras. Ja padengtas paviršius yra labai kietas, glotnus ir puikiai pasipriešina nešvarumams ir susidėvėjimui.

„Ifö“ stengiasi nuolat optimizuoti ir kurti savo gaminius, dėmesį atkreipiant į mažiausią smulkmeną. Su „Ifö Clean“ sukūrėme glazūrą, kuri gerina higienines sąlygas, neblogindami kokybės ir nedidindami kainos. „Ifö Clean“ rasite ant visų mūsų porcelianinių gaminių.

„Ifö Clean“ paslaptis

„Ifö Clean“ glazūra yra itin plona ir smulki, taip išlyginami visi ant keraminio paviršiaus randami mikroskopiniai iškilimai. Palyginti su standartine glazūra išgaunamas labai lygus ir paprastas valyti paviršius.

Gaminio eksploatavimo laikas pailgėja naudojant „Ifö Clean“, nes paviršių mažiau veikia nešvarumai ir kalkės. Ilgainiui kalkės ir nešvarumai glazūros paviršiui daro ardomąjį poveikį.

„Ifö“ praustuvas

Lengvai valomas WC puodas

Visi „Ifö“ WC puodai yra padengti „Ifö Clean“. Vadinasi, įsigyjate WC puodą, kurį valyti yra paprasta. Prie tvirto ir glotnaus paviršiaus kalkės ir nešvarumai prilimpa sunkiau, o paviršių valyti tampa lengviau.

Norėdami užtikrinti optimalų WC puodo valymą, rekomenduojame pasirinkti WC puodą be apvado iš mūsų „Rimfree“ asortimento ir su lengvo nuėmimo dangčiu. WC puodo be apvado atveju, yra mažiau vietų nešvarumams kauptis.

„Ifö“ WC puodas