Kai vanduo nuleidžiamas netinkamai

Dažniausiai nėra daug galvojama apie WC puodo vandens nuleidimo mygtuko funkciją. Tačiau kai tik vandens nuleidimo mygtukas nustoja veikti, prarandama pusė WC puodo funkcijų.

Gali būti kelios priežastys, dėl kurių nepavyksta nuleisti vandens. Taip dažniausiai nutinka dėl netinkamai sumontuoto vandens nuleidimo mygtuko arba jis yra užstrigęs. Laimei, tai galima išspręsti gana lengvai.

Užstrigo „Ifö“ vandens nuleidimo mygtukas

Ar turite „Ifö Spira“ WC puodą, kuriame užstrigo vandens nuleidimo mygtukas? Dažnai taip nutinka dėl to, kad vandens nuleidimo mygtukas atsilaisvina, todėl teka vanduo ir negalite jo nuleisti. Sprendimas – priveržti dozavimo strypą, esantį po vandens nuleidimo mygtuku.

Tai galite padaryti taip:

1.

Nuspauskite „mažo nuleidimo“ mygtuką ir pakelkite nuleidimo mygtuką per griovelį, esantį po „didelio nuleidimo“ mygtuku.

2.

Įstatykite smilių į mėlyną dozavimo strypą, kuris pasirodo pakėlus vandens nuleidimo mygtuką, ir priveržkite jį pirštu sukdami laikrodžio rodyklės kryptimi.

3.

Vėl nuleiskite vandens nuleidimo mygtuką ir tvirtai jį spauskite mygtuko viduryje, kol pasigirs garsus spragtelėjimas.

Mano „Ifö“ WC puode nenusileidžia vanduo

Jei WC puode negalite nuleisti vandens, tai gali sąlygoti kelios priežastys.

Priežastis: Įstatę „Fresh Stick“ lazdelę, netinkamai nuspaudėte vandens nuleidimo mygtuką.
Sprendimas „Sign“ ir „Spira“: Esant „Ifö Sign“, tvirtai spauskite mygtuko vidurį, kol pasigirs spragtelėjimas.

Priežastis: Po mažu vandens nuleidimo mygtuku esanti balta ąselė yra nulaužta, todėl negalima nuspausti vandens nuleidimo mygtuko.
Sprendimas: Reikia keisti vandens nuleidimo mygtuką.

Priežastis: Per žemas vandens lygis bakelyje.
Sprendimas: Išimkite vandens nuleidimo mygtuką, nuimkite bakelį ir patikrinkite vandens lygį. Kaip tai padaryti, pamatysite čia. Jei jis per žemas, nuo nuleidimo vožtuvo nuvalykite kalkes.

Jei turint „Ifö Cera“ kyla problemų ir negalite nuleisti vandens, informacijos ieškokite čia.

Nuleidžiamo vandens tūris WC puode

„Ifö“ WC puodų numatytasis nuleidžiamo vandens tūris yra 4 litrai esant dideliam nuplovimo lygiui ir 2 litrai esant mažam nuplovimo lygiui. Nors 2 litrų vandens tūris gali atrodyti per mažas, „Ifö“ nuolat dirba, kad sukurtų efektyviausią vandens nuleidimo funkciją. Viskas jūsų patogumui, nes sutaupysite vandens ir rūpinsitės aplinka.

„Ifö Spira“ WC puodai neturi apvado, jie vadinami „Rimfree“. „Ifö“ buvo pirmasis gamintojas rinkoje, sukūręs WC puodą be apvado. Dėl to prireikė optimizuoti WC puodų vandens nuleidimo funkciją ir WC puodo formą taip, kad vandens pasiskirstymas būtų veiksmingesnis nesunaudojant daugiau vandens.

Kaip reguliuoti „Ifö“ WC puodų nuplaunamojo vandens tūrį?

„Ifö Sign“ atveju galima reguliuoti nuplaunamojo vandens tūrį iki 8 litrų esant dideliam nuplovimo lygiui ir 5 litrų esant mažam nuplovimo lygiui.

Žiūrėkite vaizdo įrašą

„Ifö Spira“ atveju 2 vandens nuleidimus galima reguliuoti iki 6 litrų esant dideliam nuplovimo lygiui ir 3 litrų esant mažam nuplovimo lygiui.

Nuleidžiamo vandens tūrį reikia reguliuoti tada, jei jūsų gyvenamoje vietovėje yra problemų su vamzdynu ir kanalizacijos sistema. „Ifö Sign“ ir „Ifö Spira“ bendra savybė yra ta, kad nereikia nuimti bakelio dangčio. Galite lengvai keisti vandens tūrį tiesiog išimdami vandens nuleidimo mygtuką.

Žiūrėkite vaizdo įrašą

„Ifö“ vandens nuleidimo mygtukai

Beveik visi „Ifö“ WC puodai turi dvigubą vandens nuleidimo mygtuką ir ant grindų statomų, ir pakabinamų WC puodų atveju.

„Ifö“ vandens nuleidimo mygtukų montavimas skiriasi, priklausomai nuo to, ar tai yra ant grindų statomo ar pakabinamo WC puodo mygtukas.