Vonios kambario planavimas

Pasinerkite į naujo vonios kambario planus

Trys paprasti žingsniai paversti savo svajonę realybe

Į vonios kambario remonto projektą įeina tiek daug dalykų. Jei nesate profesionalas arba jei anksčiau niekada to nedarėte, visi procesai, pasirinkimai ir sprendimai gali atrodyti neaprėpiami. Tačiau jei teisingai suplanuosite, jūsų vonios kambario projektas – nuo mėgstamo vonios kambario dizaino atradimo iki vonios kambario išplanavimo ir tinkamų baldų bei įrenginių, kurie jūsų naują vonios kambarį padarys išskirtinį, pasirinkimo – gali būti smagi, kūrybiška ir praturtinanti patirtis.

Pažvelkime, kaip galite pradėti:

1. Susidarykite biudžetą

Nesvarbu, ar remontuojate savo vonios kambarį, ar kuriate naują – rekomenduojame iš anksto bent jau apytiksliai nusistatyti, kiek planuojate investuoti. Tai padės jums nusistatyti svarbiausius dalykus.

Tai taip pat palengvins sprendimų dėl vonios kambario dizaino, baldų, įrengimų ir savybių priėmimą: ar palikti erdvės voniai, jei jūsų biudžetas tai leidžia, ar verčiau rinktis dušą, jei tai atsieis pigiau, ir t. t.

2. Apgalvokite vonios kambario išplanavimą

Sudėliokite naujo vonios kambario planą ant popieriaus. Pirmiausia, plane pažymėkite duris ir langus, tada vonią, praustuvą ir kitus didesnius objektus. Pabandykite juos nupiešti skirtinguose kambario kampuose arba priešingose ​​pusėse, kad pamatytumėte, kaip gali atrodyti kambario išdėstymas.

Dušo ir WC puodo vieta dažniausiai nustatoma atsižvelgiant į esamų vamzdžių ir kanalizacijos linijų vietą (jei nebūtina perkelti pagrindinių vonios elementų, darbų kaina bus mažesnė). Visus kitus vonios elementus galite išdėlioti laisviau.

3. Pasirinkite vonios kambario stilių

Visų pirma, paieškokite nuotraukų gyvenimo būdo žurnaluose ir vonios kambario dizaino srities tinklaraščiuose ir išsisaugokite labiausiai traukančias jūsų akį ir dėmesį. Išanalizuokite jas ir nustatykite tikslią priežastį, kodėl jos jums patinka. Ar jus sužavėjo sienų spalva, jaukus apšvietimas ar madingos medžiagos?

Pasinaudokite programėle „Pinterest“ ir susikurkite savo idėjų koliažą, į kurį galite įtraukti pagal tematiką sudėliotas mėgstamiausias nuotraukas. Ar jums patinka industrinis stilius? Susikurkite tokio stiliaus idėjų koliažą. O gal galvojate apie minimalistinį skandinavišką stilių? Susikurkite panašių idėjų koliažą. Pasidalykite su savo šeimos nariais ir paklausinėkite, kokių idėjų jie turi. Išlikite teisingi sau ir savo vidiniam dizaineriui.

Atraskite jūsų stiliui tinkantį dizainą


Sukurkite savo naująjį vonios kambarį

Kai nuspręsite įsirengti naują vonios kambarį arba susiremontuoti senąjį, laikykitės gerai struktūruoto plano: iš pradžių pasirinkite tinkamą vietą ir nusistatykite biudžetą, tada apgalvokite detales ir leiskite sau smagiai praleisti laiką renkantis mėgstamiausius vonios kambario dizainus savo erdvei.

Norite aptarti savo naujo vonios kambario planus su profesionalais?


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!

Daugiau įkvepiančių straipsnių ir dizaino patarimų