„Ifö“ vonios kambarys

5 būtiniausi vonios kambario baldai

Stilingai sudėliokite vonios kambario baldus

Vonios kambarys – vieta, kurioje galite atsipalaiduoti ir pailsėti, todėl vonios kambario baldai yra ypač svarbūs. Jie sujungia vonios kambarį į vieną visumą, suteikia išskirtinumo ir užtenkamai vietos daiktams laikyti.

Galite pastatyti pakankamai vonios kambario spintelių, kuriose galėsite laikyti visus savo higienos reikmenis arba pakabinti kelias vonios kambario lentynas, kuriose galėsite susidėlioti visus savo kasdien naudojamus produktus. Galite atrasti daugybę puikių vonios kambario idėjų ir puikių baldų.

Norėdami palengvinti jums šią užduotį, sudarėme trumpą mūsų mėgstamiausių vonios kambario baldų sąrašą.

1. Ant sienų kabinamos spintelės

Ant sienų kabinami baldai, pavyzdžiui, vonios kambario spintelės ir ant sienų kabinami WC puodai , puikiai tinka tiek mažesniems, tiek didesniems vonios kambariams. Viena naudinga savybė yra ta, kad tokie baldai neužima daug vietos ant grindų, tad vonios kambarį valyti tampa paprasčiau.

Pažvelkime į ant sienų kabinamas spinteles. Jų yra įvairių stilių, suteikiančių jūsų vonios kambariui daug vietos daiktams laikyti ir leidžiančių palaikyti tvarką. Tai puikus būdas užpildyti sienų erdvę (pavyzdžiui, virš jūsų WC puodo), sykiu paliekant pakankamai vietos laisvai judėti vonios kambaryje.

2. Vonios kambario lentynos

Vonios kambario lentynos puikiai tinka laikyti daiktams, kuriuos norite matyti. Atminkite, kad tai, ką dėsite ant lentynos, galiausiai prisideda prie viso vonios kambario dizaino: tai gali būti tvarkingai sulankstytų rankšluosčių šūsnis arba jūsų mėgstamiausi grožio produktai. Galbūt pastatysite dekoratyvinių daiktų, pavyzdžiui, augalą ar mažą lempą.

Priklausomai nuo jūsų vonios kambario dydžio, pagalvokite apie kelių lygių lentynas. Arba apie kampines lentynas – šios puikiai tinka užpildyti nenaudojamai erdvei ir suteikia daugiau vonios kambario erdvės. Jei turite neužpildytą sieną, ant sienos kabinamos lentynos yra protingas sprendimas sukurti papildomos vietos vonios kambaryje daiktams laikyti.

3. Praustuvai

Šios spintelės puikiai tinka palaikyti tvarką jūsų vonios kambaryje ir neužversti jo daiktais. Manome, kad verta pagalvoti apie vonios kambario praustuvo spinteles, kuriose galima laikyti daiktus (gali būti su stalčiais arba durelėmis, arba abiejų dalykų deriniu). Net nepasitraukę nuo praustuvo , lengvai galėsite pasiekti visus kasdien reikalingus daiktus. Praustuvo neretai būna skirtingų dydžių, formų ir spalvų, tad lengvai jas galite prisiderinti prie savo skonio ir erdvės.

4. Spintelės su veidrodžiais

Spintelės su veidrodžiais atlieka dvi funkcijas vienu metu: suteikia vietos reikalingiems mažesniems daiktams bei aksesuarams laikyti vonios kambaryje ir pasitarnauja kaip vonios kambario veidrodis. Spintelės su veidrodžiais gali būti ypač naudingos mažesniuose vonios kambariuose, kuriuose turėti vietos daiktams ypač svarbu. Spintelės su veidrodžiais būna įvairių formų ir dydžių – kai kurios aukštesnės, kai kurios platesnės – kad kuo puikiausiai atitiktų jūsų erdvės ir vietos daiktams laikyti poreikius.

5. Šoninės spintelės

Galbūt manote, kad pasistatę arba ant sienų pasikabinę lentynas, turėsite ant jų pasidėti vos kelis daiktus (jei norite, kad jos atrodytų tvarkingai ir dailiai), ar kad daiktai apdulkės pernelyg greitai. Jei taip galvojate, šoninės uždaros spintelės – puikus sprendimas visiems jūsų kasdien naudojamiems higienos reikmenims laikyti. Neturėsite nerimauti, kad jūsų vonios kambarys taps netvarkingas.

Praktiškos ir elegantiškos spintelės būna įvairių formų ir dydžių, kad atitiktų jūsų poreikius.


Pasirinkti tinkamus vonios kambario baldus – nelengva užduotis. Tikriausiai norite tinkamo dydžio, formos ir funkcijų baldų, kurie kuo puikiausiai atitiktų jūsų šeimos poreikius. Tačiau jei tinkamai pasirinksite vonios kambario baldus, jie taip pat taps stiliaus elementais ir padės į bendrą visumą sujungti jūsų unikalų vonios kambario dizainą.


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!

Daugiau įkvepiančių straipsnių ir dizaino patarimų