„Ifö“ vonios kambarys

Atnaujinti vonios kambarį ar renovuoti?

Kaip nepersistengti, kuriant naują vaizdą ir pojūtį?

Jei siekiate įdėti kuo mažiau pastangų ir patirti kuo mažiau išlaidų, tačiau norite, jog nenukentėtų naujas vaizdas, šie penki interjero patarimai ir nebrangūs vonios kambario renovacijos triukai padės akimirksniu paversti vonios kambarį stilingu.

Naudokite naujas detales ir įrangą

Paprasčiausias ir ekonomiškiausias būdas kardinaliai pakeisti vonios kambario vaizdą yra nežymiai ir nebrangiai pakeisti turimus daiktus arba juos papildyti naujais. Štai penkių greitų sprendimų sąrašas, kuris padės sutvarkyti vonios kambarį:

1. Pakeiskite dušo užuolaidą

Visi žinome, kad dušo užuolaidos yra ekonomiškiausias pasirinkimas. Tačiau jos ne visada yra geriausias pasirinkimas, siekiant išvengti vandens pratekėjimo, o laikui bėgant pelėsio. Paprasčiausias sprendimas būtų pakeisti dušo užuolaidą arba pertvarą, taip atnaujinant vonios kambario vaizdą vos per 5 minutes.

Pasistenkite dušo užuolaidą keisti reguliariai arba pasinaudokite galimybe atnaujinti dušo zoną, sumontuodami dušo sienelę. Ji būna įvairių dydžių ir modelių, be to, taip galima greitai sukurti naujesnį ir tvarkingesnį vonios kambario vaizdą.

„Ifö“ dušas

2. Atnaujinkite apšvietimą

Pasirinkę tinkamą apšvietimą galite lengvai pakeisti savo vonios kambario atmosferą.

Nieko nuostabaus, kad vonios kambario apšvietimo pakeitimas yra vienas iš dažniausiai namų restauratorių atliekamų darbų.Jei norite sukurti ramybės pojūtį, apsvarstykite pasiūlymą investuoti į pritemdomus šviestuvus arba veidrodžius su integruotu apšvietimu.

„Ifö“ vonios kambarys

3. Pertvarkykite ir perdėliokite daiktus

Daugelis mūsų neturi daug laisvos vietos vonios kambaryje. Todėl norint gauti daugiausia naudos iš mažo vonios kambario renovacijos, išmanios vonios kambario spintelės ir daiktų laikymo sistemos gali tapti puikiu ir finansiškai taupiu sprendimu, greitai atnaujinsiančiu tiek jūsų vonios kambario stilių, tiek jo funkcionalumą.

Vonios kambario spintelės suteikia daugiau galimybių susidėti vonios kambario produktus, sukuria švarų ir tvarkingą vaizdą bei sutaupo nemažai vertingos erdvės mažuose vonios kambariuose.

„Ifö“ baldai

4. Atnaujinkite turimą praustuvą

Jei norite didesnių permainų, vonios kambario vaizdą gali greitai pakeisti naujas praustuvas. Jo formų asortimentas yra neribotas.

Vis populiarėjant nestandartinių ir natūralių formų vonios kambario dizainams, švelnūs apvalių, ovalių arba elipsės formos praustuvų linkiai jūsų vonios kambaryje gali sukurti visiškai naują gaivos pojūtį. Turimus įvairių geometrinių formų dizainus galite peržiūrėti čia.

„Ifö“ praustuvas

5. Atnaujinkite turimą WC puodą

Vienu iš senesnių WC puodų nuleidimo metu galite išleisti iki 13 litrų vandens. Juk tai nemažas kasdien iššvaistomo vandens kiekis.

Apsvarstykite galimybę įsigyti naują, veiksmingesnį ir ekonomiškesnį WC puodą. Taip ne tik įgysite naujos patirties vonios kambaryje, bet ir ilgainiui sumažinsite bendrai išleidžiamo vandens kiekį bei komunalines išlaidas.

„Ifö“ WC puodas

Ką daryti, jei nelieka nieko kito, kaip tik renovacija?

Jei turite varvančių prietaisų arba santechnikos įrenginių, kuriuos būtina skubiai pakeisti, tikėtina, jog jau pradėjote mąstyti apie visiškai kitokį jų išdėstymą, įskaitant naujų plytelių klojimą, vamzdžių išvedžiojimą ir architektūrinį santechnikos įrenginių įrengimą. Kartais nelieka nieko kito, kaip tik viską pakeisti, tačiau apskaičiuoti preliminarią tokios renovacijos kainą yra sudėtinga. Ją gali sudaryti grindų išlupimas, varvančio tualeto nuleidimo mechanizmo pakeitimas ar nesandarių grindų ir plytelių sandarinimo darbai.

Nesvarbu ar tai būtų mažo vonios kambario renovacija ar didelės apimties projektai, profesionalaus santechniko paslaugų kaina, reikiamų atlikti darbų apimtis ir sunaudojamų medžiagų kiekis gali skirtis.

Reikia atsižvelgti į daug dalykų, įskaitant renovacijos kainą, vonios kambario matmenis ir galiausiai nuspręsti, ar pakaks viską atlikti pačiam ar verta samdyti specialistus. Jei nuspręstumėte visus darbus atlikti patys, pasidomėkite, kokie punktai sudarys jūsų vonios kambario renovacijos kainą.

Vonios kambario atnaujinimas neturi būti nei brangus, nei reikalauti daug laiko. Ne visada reikia daug planuoti, norint atnaujinti turimą vonios kambarį. Visai nebloga mintis pasidomėti vonios kambarių mados tendencijomis ir pasisemti idėjų, kaip atlikti nedidelius papildymus, pakeitimus ir patobulinimus, dėl kurių jūsų vonios kambarys atrodytų ypač unikaliai.

„Ifö“ praustuvas

Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!

„Ifö“ brošiūra

Daugiau įkvepiančių straipsnių ir dizaino patarimų