„Ifö“ vonios kambarys

„Ifö“ šiandien

Istorija apie „Ifö“ prasideda prie gražaus miško ežero Švedijoje – Ivösjön. Čia 1887 m. kalkių karjeras įkvėpė jauną verslininką kurti porceliano gaminius. Šiandien „Ifö“ įsikūrusi toje pačioje vietoje – Bromölla savivaldybėje. Daugiau nei šimtą metų su porcelianu dirbanti „Ifö“ šiandien yra Šiaurės šalių rinkos lyderė sanitarinių prekių srityje.

Nors gamyba buvo modernizuota, tradicinis meistriškumas vis dar yra kertinis akmuo, o pagarba gamtai – svarbiausias „Ifö“ gamybos elementas. Šiaurės šalių dizaino linija sujungia gamtą ir estetiką bei funkcionalumą.

Gamtos spalvos ir medžiagos atsikartoja mūsų interjere. Stilius tinka tiems, kurie nori savo namuose pasiekti išraiškos harmoniją ir kokybę. Mūsų sprendimai kuriami atsižvelgiant į gamtą. Gaminame kuo ekologiškesnius gaminius ir renkamės tvarias medžiagas, pasižyminčias aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Manome, kad kasdienis gyvenimas turi būti paprastas.

Štai kodėl kuriame funkcionalius sprendimus, kurie išnaudoja erdvę ir yra higieniški bei lengvai valomi. Kai renkatės „Ifö“, renkatės Šiaurės šalių dizainą.

SKANDINAVIŠKAS DIZAINAS Mūsų dizainas pagrįstas gilia pagarba šiaurietiško dizaino tradicijoms

Vertiname funkcionalumą, švarias linijas ir ilgaamžiškumą, o šie principai neatsiejami nuo meno atspindėti gaminiuose išorinį pasaulį, panaudojant erdvę ir natūralias medžiagas, tokias kaip medis ir akmuo.

Atšiaurus klimatas privertė Šiaurės šalių gyventojus daugiau dėmesio skirti funkcionalumui. Todėl paprastumas tampa natūralia dizaino filosofijos dalimi. Kartu su juo ateina ir pagarba gamtai, todėl „Ifö“ tiek gamyboje, tiek vaizdinėje išraiškoje visada pirmenybę teikia aplinkai.

Kokie pagrindiniai skandinaviško dizaino bruožai?

• Paprasti siluetai ir dėmesys natūralioms medžiagoms.
• Vyraujanti neutrali spalvų paletė harmonijai sukurti.
• Naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip medis, akmuo ir porcelianas.

Tvarumas

Jei tik įmanoma, stengiamės rinktis kokybę, o ne pigią masinę gamybą.

Kodėl? Nes tai raktas į patvarumą, paprastumą ir funkcionalumą. Vienas svarbiausių būdų šiame nuolat besikeičiančiame pasaulyje užtikrinti tvarumą yra rinktis kokybiškus, patvarius gaminius.

Ekologiškos medžiagos


Ekologiški, išteklius tausojantys ir patvarūs gaminiai yra mūsų veiklos pagrindas. Nuolat tobulindami savo gaminius siekame, kad jie atitiktų tvaraus dizaino principus.

Per visą produkto gyvavimo ciklą, nuo medžiagų įsigijimo iki naudojimosi pradžios, aplinkosaugos požiūriu jis turi pranokti savo pirmtaką.

Stengiamės, kad mūsų produktų gamybos poveikis gamtai ir aplinkai būtų kuo mažesnis. Garantuojame, kad atsarginės dalys bus prieinamos 10 metų po gaminio gamybos nutraukimo. Kita svarbi dalis – nuolat mokyti ir priminti mūsų darbuotojams, montuotojams, inžinieriams ir architektams, kad jie ir toliau orientuotųsi į aplinkosaugos svarbą.

Ką praktiškai įgyvendinome?

• Mažos vandens sąnaudos: buvome pirmieji pristatę didelio ir mažo vandens kiekio nuleidimo pasirinkimą ir nuo to laiko sumažinome sąnaudas iki atitinkamai 4 ir 2 litrų. Taigi vandens sąnaudos yra iki 33 proc. mažesnės nei kituose WC puoduose.

• Jokių sunkiųjų metalų: visas mūsų porcelianas gaminamas visiškai nenaudojant sunkiųjų metalų.

• Natūralios medžiagos: porcelianas – natūrali medžiaga. Dėl specialaus porceliano apdorojimo mūsų gaminiai tarnauja daugelį metų. Pasibaigus gaminių gyvavimo ciklui, porcelianas susmulkinamas ir naudojamas grindiniui ar panašioms reikmėms.

• Gamyba vietoje sumažina transportavimą: mūsų gaminiai gaminami Šiaurės šalyse, gamyklose Švedijoje, o tai reiškia retesnį transportavimą ir mažesnę CO2 taršą.

• 10 metų atsarginių dalių garantija: garantuojame, kad gausite atsarginių dalių savo gaminiams 10 metų po to, kai gaminys bus išbrauktas iš mūsų asortimento. Taip mes užtikriname, kad mūsų gaminiai tarnaus ilgiau, ir kad maža atsarginė dalis netaps priežastimi keisti WC puodą, praustuvą ar kitus gaminius vos jiems sugedus.

• Pakavimas: pakuojame savo gaminius naudodami kuo mažiau pakavimo medžiagų ir neseniai pakeitėme kartonines dėžes į ekologiškesnę alternatyvą, kuri sumažino mūsų išmetamą CO2 kiekį 6 procentais.

Lengva valyti

Kadangi gamtos, dizaino ir technologijų sąveika atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant mūsų dizainą, grynumas yra vienas iš pagrindinių mūsų gaminių elementų. Lengvas valyti vonios kambario elementas yra higieniškesnis, todėl kaupiasi mažiau bakterijų. O kada vonios kambario gaminys yra lengvas valyti? Nuo medžiagos pasirinkimo priklauso, kaip skirtingi paviršiai priima purvą ir dulkes. Tai gali būti porceliano glazūra ant WC puodų ir praustuvų, taip pat baldų paviršius ir medžiaga. Mūsų gaminiai yra daugelį metų trukusių pažangių paviršių technologijų tyrimų ir plėtros rezultatas. Gaminiai taip pat kuriami taip, kad turėtų kuo mažiau nereikalingų sujungimų, skylių, kampų ir t. t., siekiant sumažinti nešvarumų ir bakterijų kiekį.

„Rimfree“ technologija

Viena iš technologijų, pakeitusių mūsų WC puodų švarą, yra „Ifö Rimfree“. „Rimfree“ reiškia, kad WC puode nėra vidinio apvado, po kuriuo gali kauptis nešvarumai ir bakterijos. Skaitykite kitame puslapyje, kaip veikia ši naujoviška technologija.

Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!