Kaip prižiūrėti Ifö produktus

 

Skandinaviška kokybė

Ifö gyvuoja jau daugiau nei 130 metų, o mūsų tikslas visada buvo kurti sprendimus visaverčiam vonios kambariui.
Visi Ifö produktai gaminami iš ilgaamžių medžiagų. Vis dėlto, kaip dažnai lankoma patalpa, vonios kambarys turi pasižymėti ir lengva priežiūra bei valymu.

 

Tualeto ir praustuvo valymas

Glazūruotas paviršius turi būti dažnai valomas, kad liktų švarus. Ifö rekomenduoja tai daryti kartą per savaitę. Galima naudoti, pavyzdžiui, ploviklį su rūgštimi. Tinka ir actas ar citrinos rūgštis ar bet koks 2–3 pH vertės ploviklis.

Glazūruotas pavišius valomas ant jo užpurškus ar užlašinus ploviklio. Kelias minutes palaukite, kol ploviklis suveiks, o po to nušveiskite porceliano gaminį standžiu šepečiu ar kempine. Jei ant paviršiaus yra kalkių nuosėdų ar pliemų, ploviklį reikėtų palaikyti ilgiau, arba atitinkamą vietą apdoroti pakartotinai kelis kartus.
 

Kas yra Ifö Clean?

Mes siekiame padaryti galą nešvarumams ir kalkių nuosėdoms visiems laikams. Ifö Clean – tai unikali glazūra, apsauganti paviršių neleisdama nešvarumams prasiskverbti į porceliano mikroskopines poras. Mūsų Ifö Clean glazūra, žymiai palengvinanti valymą, dabar yra standartinė visų mūsų porceliano gaminių savybė. Vartotojas ne tik gauna labai patvarų tualetą ar praustuvą su glotniu, atspariu nešvarumams ir kalkių nuosėdų kaupimuisi paviršiumi, bet ir turės mažiau rūpesčių ateityje, nes tokius gaminius valyti bus dar lengviau.

 

Tualeto dangčio valymas

Tualeto dangčio paviršiaus švarą lengvą palaikyti, reguliariai valant švelnaus poveikio plovikliu.

Baldų valymas

Kad galėtumėte mėgautis visais Ifö vonios baldų privalumais daugybę metų, svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Spintelių ir durelių paviršius būtina reguliariai valyti, taip pat būtina pasirūpinti, kad ant jų nesikauptų riebalų apnašos. Tai daroma šluostant spinteles paprasta suvilgyta šluoste ar specialia valymui skirta šluoste. Įsisenėjusius nešvarumus galima pašalinti karštu vandeniu. Į vandenį reikėtų įpilti šiek tiek ploviklio, arba naudokite paprastą ūkinį muilį. Po to paviršius iš karto nusausinamas švaria šluoste, kad ant baldo neliktų vandens ir drėgmės. Labai svarbu kruopščiai nusausinti kraštus ir jungčių vietas, kitaip, veikiami drėgmės, fanera ir laminatas gali atsisluoksniuoti.

Nors Ifö vonios kambario baldai yra gerai apsaugoti nuo drėgmės, reikėtų vengti tiesioginio sąlyčio su vandeniu. Nenušluosčius sausa šluoste tiesiogiai ant baldo užtiškusio vandens ar nuo praustuvo ant baldo varvančio vandens, ant laminato / faneros ar jungčių vietose ilgainiui susidarys pūslelės. Būtent todėl svarbu, kad baldai visada būtų sausi ir švarūs. Jei baldai yra šalia dušo ar vonios, tarp dušo / vonios ir baldo būtina įsirengti vandens nepraleidžiančią dušo sienelę, nes dušo užuolaida neužtikrins reikiamos apsaugos
.


Dušo valymas

Greitas ir paprastas būdas pailginti dušo eksploatacijos laikotarpį – dažnai valyti paprastu universaliu valikliu, naudojant minkštą šluostę ar kempinę. Kiekvieną kartą, nusiprausę duše, pasinaudokite siūlomu guminiu gremžtuku, kuris pridedamas su Ifö Solid dušo kabina ir nušluostykite paviršius sausa šluoste – tokiu būdu išvengsite nepageidaujamų kalkių nuosėdų.

Vonios valymas

Vonios paprastai gaminamos iš lengvai valomo emaliu dengto lakštinio plieno. Naudokite deguonies neprisotintą, paprastą universalų valiklį. Valykite minkštu šepečiu ar kempine. Praplaukite vandeniu ir nusausinkite sausa šluoste – tokiu būdu išvengsite spalvos pakitimų ir kalkių nuosėdų emalio paviršiuje. Jei, vis dėlto, dėl lašančio čiaupo vandens atsirado kalkių nuosėdų, jas pašalinti galima citrinos rūgšimi. Naudojant citrinos rūgštį labai svarbu, kad, baigę valyti, ją greitai ir kruopščiai nuplautumėte vandeniu, kitaip rūgštis pažeis emalį.