Šio daikto reikia kiekvienuose namuose – gal jau atėjo metas naujam unitazui?

 

Per pastaruosius metus vonios interjero dizaine ir vonios elementų funkcionalume atsirado daugybė pokyčių. Prieš pradedant vonios kambario renovaciją arba prieš planuojant keisti naujųjų namų vonios kambario interjerą, turime jums keletą patarimų.

Vonios kambario atnaujinimo patarimai. Unitazas

Vonios atnaujinimas yra nemažas darbas. Juk norite būti tikri, kad išsirinksite geriausiai jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkantį unitazą. Štai keletas dalykų, kuriuos galite pageidauti apsvarstyti:

  • Kokio vaizdo pageidaujate savo vonios kambary? Ar tai turėtų būti lengvas, ant sienos pakabinamas unitazas su sienoje paslėptu vandens bakeliu ar paprastesnis, ant grindų pastatomas, modelis?
  • Kiek tai turėtų būti higieniška ir lengvai valoma? Ar unitazas turėtų turėti apvadą ar būti be jo? Kokia turėtų būti porceliano glazūros kokybė?
  • Ar jums rūpi sunaudojamo vandens kiekis?
  • Ar kaina atitinka kokybę?

Taip pat yra daugybė kitų aspektų, kuriuos vertėtų apsvarstyti, pavyzdžiui, dangčio spalva, lėtai užsidarantys vyriai ir bendras unitazo dizainas.

„Ifö Inspira“ vonios santechnikos serija

„Ifö Inspira“ ir „Ifö Inspira Art“ vonios santechnikos serija atitinka šiuolaikinių, modernių unitazų standartą. Lengvo valymo technologija ir funkciniai sprendimai užtikrins, jog namie turėsite tokį unitazą ir vonios kambarį, kuriuo jūs ir jūsų šeimos nariai džiaugsis daugelį metų. „Inspira Art“ taip pat pasižymi moderniu, skandinavišku dizainu, kuriam būdingos aptakios linijos ir forma.

Pakabinamas unitazas – vis dar madingas dizaino elementas vonios patalpoje

Dauguma žmonių, atnaujinantys turimą vonios kambarį arba kuriantys naują, renkasi pakabinamus unitazus. Tokiu atveju, vamzdžiai ir vandens bakelis yra elegantiškai paslepiami už sienos, o pats unitazas kabo virš grindų. Taip unitazas atrodo lengvai ir šiuolaikiškai, be to taip palengvėja aplink unitazą esančio ploto priežiūra.

Seną pastatomą unitazą į pakabinamą modelį gali pakeisti tik profesionalus specialistas. Jei jums patinka pakabinamo unitazo suteikiami privalumai, susisiekite su vietos santechniku, kuris padės jį sumontuoti.

„Ifö Inspira“ unitazų serija – šiuolaikiškos detalės

Būna keletas šiuolaikinių „Ifö Inspira“ unitazų variantų. Pirmiausia, gaminant unitazą, buvo panaudota unikali, higienišką „Ifö“ technologija, nenaudojant apvado. Šie unitazai paprasčiausiai neturi klozete numatyto apvado, skirto tekėti vandeniui, todėl čia negali kauptis purvas ir bakterijos, o pats unitazas yra itin higieniškas! Be to, nuleidus vandenį, buvo sutrumpintas jo prisipildymo laikas bakelyje, kadangi unitazai turi įrengtą atskirą vidinį vandens bakelį, kad būtų išvengta bakelio montavimo išorėje.

Tačiau vienas dalykas, kurio nekeitėme, yra kokybė, kuria įsitikinsite bėgant metams. Visi „Ifö“ unitazai buvo sukurti taip, kad ilgai ir patikimai tarnautų.

Vandens taupymas, jį nuleidžiant per du kartus

Vandens taupymas yra naudingas tiek aplinkai, tiek jūsų piniginei. Mes sukūrėme tokį veiksmingą vandens nuleidimo mechanizmą, kad trumpam vandens nuleidimui yra reikalingi 2 litrai vandens, o ilgam nuleidimui yra reikalingi 4 litrai vandens vietoje įprasto 3 ir 6 litrų vandens kiekio.

Teišlieka jūsų unitazas gaivus tarp jo valymų

Visuose „Ifö“ unitazuose yra viena patogi naujovė – tai automatinė gaivinimo funkcija. Tereikia per unitazo mygtuką įkišti „Ifö Fresh Stick“ gaiviklio lazdelę ir unitazas, kaskart nuleidus vandenį, pasirūpins gaiva. Taip bus paskleistas malonus aromatas ir sukurtas gaivos pojūtis tualeto kambary bei sumažintas bakterijų kiekis unitaze tarp jo valymų.

Mažos vonios kambario detalės – dangčiai, vyriai ir glazūra

Lėtai užsidarantis dangtis ir kietos plastikinės sėdynės greito nuėmimo funkcijos gali būti puiki investicija. Uždarius unitazo dangtį, lėto užsidarymo funkcija užtikrins, kad dangtis užsidarys švelniai ir tyliai. O valant unitazą, greito nuėmimo funkcija reiškia, kad galėsite lengvai nuimti dangtį ir nuo jo pašalinti visas bakterijas ir nešvarumus. Dar viena detalė, kuri padės išlaikyti unitazą švarų, tai „Ifö Clean“ lengvai valoma glazūra.

Prie vonios kambario dizaino derantys praustuvai

Vonios patalpa visada turėtų būti vertinama kaip visuma. Siekiant sukurti gražios ir tarpusavyje derančios įrangos jausmą, visi elementai turėtų derėti vieni prie kitų. Kaip „Ifö Inspira“ serijos unitazais, taip ir „Ifö Inspira“ praustuvais yra pagerbiama skandinaviška dvasia ir aplinka. Mūsų kolekcijoje yra beveik 20 skirtingų praustuvų modelių, pradedant mažais ir baigiant dideliais, nuo apvalių iki stačiakampių, turinčių angą čiaupui kairėje, dešinėje pusėje arba per vidurį, todėl jie puikiai tiks jūsų vonios kambario dizainui, neatsižvelgiant į šios patalpos dydį ar formą. Jūs esate vonios kambario kūrėjai, kurie pasitelkę aptakius, modernius ir tarpusavyje derančius vonios kambario elementus, galutinį rezultatą pavers tiesiog stulbinančiu.

IFÖ INSPIRA IR IFÖ INSPIRA ART VONIOS KAMBARIO KOLEKCIJOS