Papuoškite savo vonios kambario erdvę elegantiškais „Ifö“ praustuvais

 

Praustuvai daro didelę įtaką bendram jūsų vonios kambario vaizdui. Atsižvelgiant į daugybę siūlomų galimybių, spalvų, medžiagų ir stilių, šiuolaikinius praustuvus itin lengva keisti. Tačiau esant tokiai plačiai galimybių įvairovei, gali būti sudėtinga apsispręsti, kurį praustuvą verta montuoti vonios kambary. Mes jums atrinkome keletą esminių aspektų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti renkantis praustuvus:

  • Kiek praustuvui turite numatę vietos? Ar pageidaujate mažo, viengubo, prie sienos tvirtinamo praustuvo, ar turite vietos dvigubam praustuvui?
  • Kaip lengvai jis turėtų būti valomas? Ar tai turėtų būti stalviršio dalis, kad nesikauptų purvas? O gal jis turėtų būti klijuojamas virš stalviršio?
  • Koks turėtų būti jo stilius? Ar jis turėtų būti stalo lygyje, kad nesusidarytų įspūdis, jog jis užima papildomos erdvės? O galbūt pageidaujate netradicinio dizaino?
  • Kiek funkcionalus turėtų būti praustuvo pastatymas? Ar po juo norėtumėte turėti spintelę daiktams? O gal pageidaujate laisvai kabančio praustuvo?

„Ifö“ praustuvai tinka bet kokiam vonios kambariui

Nėra nieko nuostabesnio už gaivų vonios kambarį, kuriame galima nusiplauti ilgos dienos vargus, tačiau ne mažiau puikus dalykas yra tai, jog šį jausmą galima sukurti paprasčiausiai vonios kambaryje sumontuojant estetiškai patrauklius praustuvus. Mūsų „Ifö“ vonios kambario gaminių serijose rasite bet kokį vonios kambario stilių atitinkančius praustuvus. Nesvarbu ar planuojate visapusiškai atnaujinti savo vonios patalpą ar paprasčiausiai norite pakeisti vieną naują daiktą, mūsų praustuvų asortimentas lengvai pagrąžins jūsų prausimosi erdvę.

Apdovanojimus pelniusias „VariForm“, „Ifö Inspira“ ir „Ifö Inspira Art“produktų serijas sudaro skirtinga praustuvų įvairovė, iš kurios produktų galėsite sukurti tobulai atrodančią prausimosi erdvę. Aptarkime skirtingas jūsų galimybes, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį praustuvą.

Pasinaudokite didžiausia dizaino laisve, naudodami „Ifö VariForm“ praustuvą

Per pastaruosius devynis metus „Ifö“ įmonė iš viso yra laimėjusi daugiau kaip 50 dizaino apdovanojimų, įskaitant „Red Dot“ ir „Design Plus“ apdovanojimus. Paskutinis „iF DESIGN AWARD 2018“ apdovanojimas buvo skirtas „VariForm“ praustuvams, kuriais papildėme „Ifö“ vonios baldų serijas, už lakstaus dizaino idėją.

Tik praustuvams skirta „VariForm“ serija jums suteiks visišką kūrybos laisvę, kadangi visų praustuvų dizainas tinka bet kokio vonios kambario baldams. Siūlomas produktų asortimentas pasižymi keturiomis skirtingomis konfigūracijomis, kurios pernelyg nenutolsta nuo neutralaus vaizdo, kad greitai neatsibostų, tačiau yra pakankamai šiuolaikiškos, kad atitiktų naujausias dizaino tendencijas. Formų įvairovę sudaro apvalūs, stačiakampiai, ovalūs ir elipsės formos praustuvai, kurie puikiai dera prie šiuolaikiškų vonios kambarių dizainų, kuriems trūksta kokio nors individualaus akcento.

Neatsižvelgiant į įvairovę ar formą, mūsų „VariForm“ praustuvai pasižymi pakankamu praustuvo gyliu, kad būtų ergonomiškai užtikrinta judėjimo laisvė. Be to, praustuvai yra pagaminti iš aukštos kokybės sanitarinės keramikos, dėl kurios praustuvai yra atsparūs įbrėžimams ir įskilimams, be to juos lengva prižiūrėti, todėl neturėsite rūpintis, kaip juos reikės naudoti daugelį metų.

Ilgaamžis vonios kambario vaizdas, naudojant „Ifö Spira“ praustuvą

„Ifö Spira“ tai elegantiškų, klasikinių praustuvų ir unitazų serija, kuri papuoš kiekvieną vonios kambarį, nepaisant jo stiliaus ar dekoro. Ilgaamžis, serijai priklausančių, praustuvų dizainas yra sukurtas taip, kad atitiktų kiekvieną jūsų norą, o praustuvai būna dviejų skirtingų formų – apvalūs arba kvadratiniai, tuo tarpu jų pločiai būna nuo 40 cm iki 90 cm, todėl jie puikiai tinka tiek mažiems, tiek dideliems vonios kambariams. Dar vienas dalykas, kuris jums patiks yra tai, kad visų serijų produktai yra padengti mūsų sukurta „Ifö Clean“ glazūra, o tai reiškia, kad „Ifö Spira“ praustuvuose nebeliks vietos nei purvui, nei kalkių nuosėdoms.

Jei pageidaujate ne vien tik elegantiškai atrodančio ir lengvai valomo praustuvo, „Ifö Spira“ serijoje taip pat yra keletas universalių sprendimų vonios kambariui. Tai reiškia, kad toje pačioje pakuotėje gausite ne tik praustuvą, bet ir pilnai surinktą vonios kabiną. Siekdami jums suteikti dar daugiau dizaino laisvės, mes sukūrėme keletą „Ifö Spira“ praustuvų, kuriuos galima derinti prie mūsų naujausios ir lanksčiausios vonios baldų serijos „Ifö Sense, todėl galėsite dar geriau pritaikyti vonios kambario sprendimus savo individualiems poreikiams.

Suteikite savo vonios kambariui prabangos pojūtį, naudodami „Ifö Spira Art“ praustuvą

Nėra sudėtinga paversti jūsų vonios kambarį elegantišku meno kūriniu. Mūsų „Ifö Spira Art“ serija buvo sukurta konkrečiai tokiam pirkėjui, kuris išrankiai žvelgia į detales ir kruopščiau rūpinasi dizainu. Danų architekto Knud Holscher sukurtas glotnus ir paprastas dizainas aukštos klasės, architektūriškai ir nepaprastai moderniai atrodančių praustuvų serijai akimirksniu suteikia prabangos pojūtį.

Kaip ir mūsų „Ifö Spira“ serijos produktai, taip ir „Art“ serijos praustuvai yra padengti mūsų sukurta „Ifö Clean“ glazūra, pagerinančia įprasto švaros standarto rezultatus. Švelnios ir apvalios praustuvų formos sukuria lengvą ir modernų vonios kambario vaizdą, be to praustuvus lengva valyti, kadangi jie neturi jokių aštrių ar sunkiai prieinamų kampų, kuriuose kauptųsi dulkės ir purvas.