KOKIO DYDŽIO JŪSŲ VONIOS KAMBARYS?

Maži vonios kambariai

Esama daugybė įvairių galimybių erdvei taupyti ir funkcionaliam vonios kambariui sukurti, išskiriant erdvės ir daiktams laikyti, net mažesniame vonios kambaryje.

Pavyzdžiui, turime tokių sprendimų kaip ant stalviršio montuojamas praustuvas su apatine spintele. Vietoje paprasto veidrodžio verta apsvarstyti galimybę rinktis veidrodinę spintelę. Aukšta spinta – dar vienas geras sprendimas mažesniems vonios kambariams. Šiuo atvejг pločio trūkumą kompensuoja spintelės aukštis.

Dėl akivaizdžių priežasčių dušas beveik visada įrengiamas kampe. Vietoje dušo užuolaidos verta pagalvoti apie dušo sieneles. Jų yra įvairių dydžių ir formų, be to, jomis patogu naudotis.

Jei Jūsų vonios kambarys išties labai mažas, optimalus sprendimas gali būti sienelė su siauromis durimis ir šiek tiek gaubtu profiliu. Kai dušu nėra naudojamasi, sienelę nesunkiai atlenksite prie sienos, kad sutaupytumėte erdvės.

Jei įmanoma, rekomenduojame rinktis ne pastatomą, o pakabinamą WC. Tokiu atveju nuleidimo mechanizmas bus paslėptas sienoje, ir Jūs sutaupysite nemažai vertingos erdvės. Be to, vonios kambarį bus paprasčiau valyti, nes po pakabinamu WC lieka laisvos erdvės.

Vidutinio dydžio ir dideli vonios kambariai

Turint didesnį vonios kambarį, atsiveria daug daugiau galimybių, ir ne tik kalbant apie erdvės panaudojimą. Didesnėje erdvėje spintelės, praustuvas, WC ir vonia yra atskiri elementai, kurių nebūtina derinti tarpusavyje.

Kokie yra Jūsų poreikiai, ir kokią funkciją atliks Jūsų vonios kambarys? Vonios kambarys gali smarkiai skirtis priklausomai nuo to, ar turite vaikų, ar reikia vonios, dušo ar abiejų, ar vonios kambariu naudositės daugiausia tik Jūs ar ir Jūsų svečiai.

Pradėkite paklausdami savęs: „Kokio vonios kambario aš noriu?“. Apatinėse ir veidrodinėse spintelėse tilps nemažai daiktų. Kitas sprendimas – pastatyti dvi ar tris aukštas spinteles vieną šalia kitos. Pasvarstykite, ar Jums labiau patiktų šiuolaikiškai atrodanti dušo sienelė ar dušo kabina. Jei turite daug erdvės, galite susikurti asmeninę SPA erdvę įsirengdami vonią. Planuojant naująjį vonios kambarį, visada naudinga pradėti paprastu brėžiniu popieriuje langeliais.

Nemažai įkvėpimo rasite įvairiuose žurnaluose interjero ir architektūros tematika. Nepamirškite, kad pagalbos ar patarimo visuomet galite kreiptis į mūsų specialistus.