Kaip išsirinkti tinkamą unitazą?

Pirkdami naują WC nepamirškite, kad juo bus naudojamasi daugybę kartų ilgus metus. Tai reiškia, kad unitazas turi būti ne tik elegantiškas, bet ir praktiškas bei patvarus. Juk tai vonios kambario elementas, kuriam verta skirti daugiau dėmesio. Išsirinkite tinkamą modelį ir nepamirškite parinkti elegantišką dangtį, kad WC atrodytų patraukliai ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams.

Keisdami seną unitazą nauju, prie naujo WC reikės pritaikyti esamą jungtį. Seną pastatomą unitazą geriausia keisti modeliu su plačia koja, kuri paslėps senojo WC tvirtinimo vietas. Įsirenginėjant visiškai naują vonios kambarį, galimybės, žinoma, yra daug didesnės.

Pastatomas ar pakabinamas?

Laikas nuspręsti, ar rinktis klasikinį pastatomą unitazą ar stilingą pakabinamą WC puodą. Siūlome platų šiuolaikiškų pastatomų modelių pasirinkimą. Jums tereikės parinkti WC dangtį, kad suteiktumėte vonios kambariui atspalvio, stiliaus ir savitumo.

Pastaruoju metu vis paklausesni darosi mūsų pakabinami modeliai. Po pakabinamu WC puodu lengva valyti. Pakabinamas modelis patvarumu nenusileidžia pastatomam, o skiriasi tik tuo, kad turi kitų privalumų.

Skirtingi dydžiai

Mes gaminame įvairių dydžių WC. Aukštiems ir vyresniojo amžiaus žmonėms rekomenduojame aukštesnius modelius. Kad būtų patogu, nepamirškite abiejuose WC šonuose palikti pakankamai erdvės – ne mažiau nei apie 80 cm. Kokią vandens nuleidimo sistemą ir nuotekų šalinimo jungtį pasirinksite priklauso nuo konkretaus vonios kambario. Mes turime daugybę variantų, padėsiančių padaryti ją kuo funkcionalesnę. Apie Rimfree© technologiją, „Fresh WC“ lazdeles ir visus kitus mūsų sprendimus bei naujoves skaitykite čia. 

Skandinaviška kokybė

Visi mūsų WC yra sertifikuoti pagal „Nordic Quality“ kokybės vertinimo sistemą bei turi CE ženklą. Rinkdamiesi Ifö WC, Jūs renkatės aukščiausios kokybės garantiją. Turimi sertifikatai taip pat reiškia, kad užtikriname greitą ir efektyvų aptarnavimą bei dalių tiekimą. Atsarginės dalys siūlomos ir modeliams, kurių gamyba buvo nutraukta net prieš 10 metų.

Nuleidimas naudojant mažiau vandens

Mūsų WC vandens nuleidimas yra efektyvesnis, nes galima pasirinkti vandens nuleidimo funkciją naudojant mažiau vandens. Įprasto vandens nuleidimo metu sunaudojama ne daugiau nei 4 litrai vandens. Modeliuose su dviem vandens nuleidimo kiekiais pasirinkus pusės kiekio nuleidimo funkciją, sunaudojama žymiai mažiau vandens. Nors standartiškai šiai funkcijai nustatyti apie 2 litrai, vandens kiekį galite patys nustatyti ties 6/3 litrais

Priedai

Priklausomai nuo Jūsų turimo modelio, WC nesunku pritaikyti individualiam poreikiui įvairiais būdais. Ranktūriai ir automatinis vandens nuleidimas – tai tik pora pavyzdžių, kaip galima būtų patobulinti naudojimąsi WC.