Kaip išsirinkti tinkamą praustuvą 

Praustuvas – neatsiejama vonios kambario dalis, kuria naudojatės intensyviausiai. Mes siūlome platų praustuvų pasirinkimą bet kokiems poreikiams ir gyvenimo būdui. Praustuvą rinkitės atidžiai, kad sukurtumėte visais aspektais Jums tobulai tinkantį vonios kambarį. Turime keturių tipų praustuvus:  

• Tradiciniai

• Įmontuojami į stalviršius

• Pastatomi ant stalviršio

• Įmontuojami į baldus iš viršaus ir apačios

Mūsų tradiciniai praustuvai yra tvirtinami prie sienos, paprastai apačioje pastatant spintelę. Taip pat siūlome į stalviršius įmontuojamus praustuvus. Tai yra elegantiškas, bene kiekvienam vonios kambariui tinkamas sprendimas. Ant stalviršio pastatomi praustuvai atrodo kaip senovinis prausimosi dubuo. Mūsų įmontuojami į baldus praustuvai yra įrengiami spintelės viršuje esančioje angoje. Tai galima daryti iš viršaus ir iš apačios. Jei erdvė itin maža, pavyzdžiui, svečių tualete, gera išeitis – kampinis praustuvas. 

Patvarumas

Visi mūsų praustuvai gaminami iš glazūra dengto porceliano. Taip užtikrinamas jų ilgaamžiškumas – savo praustuvu naudositės ilgus metus. Šiuos praustuvus lengva valyti, todėl jie visada puikiai atrodys. Matuodami montavimo vietą nepamirškite, kad porcelianas – natūrali medžiaga, todėl mūsų porceliano gaminių matmenys gali šiek tiek skirtis (+/- 2%). Praustuvą būtina gerai pritvirtinti. Naudokite sienai tinkamus sraigtus ar laikiklius, atsižvelgdami į sienos tipą ar praustuvo modelį.