Kaip išsirinkti tinkamus baldus?

Tinkamas apšvietimas ir baldai padės lengvai sukurti bet kokiai progai tinkamą atmosferą.

Spalvos ir apdailos variantai

Spintelės – labiausiai pastebima vonios kambario dalis. Durelėms parinkite elegantiškas spalvas – matinę grafito, matinę pilkšvai rusvą ar matinę baltą. Medinės spintelių durelės suteiks Jūsų vonios kambariui daugiau subtilumo.

Mediniai baldai

Laikui bėgant medienos išvaizda pakinta, bet tame ir slypi šios medžiagos grožis. Po kelių metų paviršius įgis sodresnį atspalvį. Du svarbūs aspektai renkantis medieną baldams – medis ir jo kilmės vieta. Faktiškai Jums pristatytų medinių baldų spalva ir raštas gali šiek tiek skirtis nuo kataloge ar prekybos salone esančių pavyzdžių.

Funkcionalumas

Spalvų ir medžiagų pasirinkimas – skonio reikalas. Planuojant, kur stovės kokie baldai, galutinį sprendimą lemia funkcionalumas. Mūsų spintelių korpusai ir fasadai pagaminti iš drėgmei atsparių medžiagų. Spinteles lengva valyti, nes jas apdorojome įvairiomis drėgmę atstumiančiomis priemonėmis. UV spinduliams atsparaus lako apsauginį sluoksnį naudojame ant visų mūsų medinių baldų. Tai reiškia, kad mūsų baldai pasižymi pakankamai aukštu atsparumu drėgmei. Vis dėlto, rekomenduojama vengti jų ilgalaikio tiesioginio sąlyčio su vandeniu. Pasirūpinkite, kad baldai būtų išdėstyti saugiu atstumu nuo dušo ar vonios, ir visada nušluostykite nuo jų vandenį sausu rankšluosčiu ar šluoste. 

Pilnai surinktos spintelės

Rinkdamiesi mūsų vonios kambario spinteles Jūs gaunate visiškai surinktus gaminius, kuriuos išties lengvai ir greitai sumontuosite savo vonios kambaryje. Mūsų modeliai skirti tvirtinti prie sienos. Tam tikriems modeliams papildomai galima užsakyti kojelių komplektus. 

Elektra ir sauga

Tokioms drėgnoms patalpoms kaip vonios kambarys taikomi griežti reikalavimai, susiję su elektros prietaisais. Saugos sumetimais elektros instaliaciją turėtų įrengti sertifikuotas specialistas. Jis tikrai žinos, kokio apsaugos nuo vandens patekimo (IP) laipsnio lemputes ir lizdus galima montuoti skirtingose vonios kambario vietose.

Formos ir dydžiai

Mes siūlome platų baldų pasirinkimą. Jūs turite galimybę rinktis iš įvairių formų ir dydžių pagal savo poreikius. Mūsų apatinių spintelių plotis gali sudaryti nuo 40 cm iki 120 cm. Tai suteikia galimybę nesunkiai rasti sprendimą, tinkamą būtent Jūsų vonios kambariui, kad ir kaip jis atrodytų.

Net jei Jūsų vonios kambarys didelis, Jums nebūtinai reikės didžiausios apatinės spintelės ar plačiausio veidrodžio visai erdvei užpildyti. Juk vonios kambarys yra skirtas tenkinti Jūsų poreikius. Planuodami savo naująjį vonios kambarį visada orientuokitės į funkcionalumą, išvaizdą ir atmosferą.