Ifö Sense Art vonios kambario baldai

Šiuolaikiška Ifö Sense Art baldų serija yra nepavaldi laikui ir tinka bet kokiam vonios kambariui. Tai lanksčiausia mūsų baldų serija, pasižyminti plačia spalvų, baldų rankenėlių, pločių ir gylių įvairove. Ji išsiskiria paprastu, dailiu dizainu ir lygiomis linijomis.

Ifö Sense Art serijos baldai būna 5 matinių, neryškių spalvų, pavyzdžiui, baltos, lavos pilkumo arba vidurnakčio mėlynos bei įvairių medienos tekstūrų, pavyzdžiui, ąžuolo arba riešutmedžio. Tuo tarpu platus rankenėlių pasirinkimas Ifö Sense Art baldams suteikia dar daugiau dizaino galimybių. Jei pageidaujate paprasto ir aptakaus baldų vaizdo, galite rinktis nuspaudžiamą stalčių arba durelių atidarymo mechanizmą, kuris suveiks švelniai spustelėjus plokštę. Nuo šiol galite derinti baldus ne tik prie norimo vonios kambario dizaino, bet asmeninio stiliaus, kadangi dar niekada nebuvo tokių plačių pasirinkimo galimybių, kaip dabar.

Itin praktiški stalčiai su švelnaus uždarymo mechanizmu

Žinoma, švelnaus uždarymo mechanizmas taip pat yra sumontuotas Ifö Sense Art serijos vonios kambario baldų stalčiuose, kurie ne tik tyliai užsidarys, bet ir išsiskirs drėgmei atspariu plokštės paviršiumi, todėl juos galėsite naudoti itin drėgnoje vonios kambario aplinkoje.

Visi Ifö Sense Art serijos praustuvai yra padengti Ifö Clean lengvai valoma glazūra, todėl praustuvus kaskart galėsite lengvai ir paprastai nuvalyti.

Papildomai galite įsigyti tvarką padedančių palaikyti stalčių skirtukų, ant baldų montuojamų ir vietą taupančių rankšluosčių laikiklių bei šviesos diodų juostų stalčiams, kurie bus apšviesti vos juos pravėrus.