Kaip išmanieji pasirinkimai gali padėti palaikyti savo vonios kambario švarą

Palengvinkite valymą vadovaudamiesi šiais naudingais patarimais

Gilusis vonios kambario valymas gali užtrukti labai ilgai. Jei planuojate įsirengti naują vonios kambarį arba jį atnaujinti, dabar pats laikas pagreitinti ir palengvinti valymo procesą. Keli išmanieji jūsų vonios kambario išplanavimo ir baldų sprendimai gali sutaupyti jums laiko ir jėgų, kurias skirtumėte valymui.  

Atrinkome 5 patarimus, kaip palengvinti vonios kambario valymo naštą.

1. Paprastas išplanavimas

Kai galvojate apie vonios kambario išplanavimą, stenkitės kambario planą padaryti kuo paprastesnį ir erdvesnį ir nepridarykite per daug kampų ar kraštų. Vonios kambario valymo procesas bus daug lengvesnis, nes kampus ir kraštus neretai sunku pasiekti, o dar sunkiau nuo jų išvalyti prilipusią masę (ir dažnai užmirštama).

2. Būtiniausi vonios kambario baldai

Rinkitės būtiniausius baldus, kurie padės palaikyti tvarką ir neužims daug vietos, pavyzdžiui, spinteles, lentynas ir praustuvus su saugojimo vietomis. Jei svarstote įsigyti Kvadratinį praustuvą, pagalvokite, kiek nešvarumų susikaups kraštuose. Rekomenduojame apvalias formas, nes tada vanduo ir purvas nukeliauja tiesiogiai į nuotaką, o lengvai valoma keramikos danga padengti praustuvai gali palengvinti vonios kambario valymą.

 

Daugeliui vonios kambario baldų ir praustuvų tinka įprasti buitiniai valikliai. Vis dėlto, rekomenduojame naudoti produktus be abrazyvinių dalelių, nes jos gali subraižyti paviršius arba sumažinti jų blizgesį.

3. Daiktus montuokite ant sienos

Užuot renkantis pastatomus vonios kambario baldus ir WC puodus, kodėl gi jų nesumontavus ant sienų? Liks daugiau erdvės ant grindų, be to, bus paprasčiau valyti. Rekomenduojame palikti bent 10 cm tarpą po sumontuotu objektu, kad galėtumėte lengvai išvalyti po apačia. Ant sienų kabinamos spintelės – taip pat puikus pasirinkimas norint papildomos vietos daiktams laikyti. 

4. Rinkitės didesnes plyteles

Rinkitės didesnes plyteles grindims ir sienoms, kad sumažintumėte kalkių skiedinio sąnaudas – tai viena iš sunkiausiai valomų ir nuo purvo apsaugomų dalių. Kas yra kalkių skiedinys? Tai vandens, cemento ir smėlio mišinys, naudojamas užpildyti tarpams tarp plytelių. Natūralu, kad klojant didesnes plyteles reikia mažiau kalkių skiedinio, tad verta apie jas pasvarstyti. Be to, tikrai bus paprasčiau išvalyti ir vonios kambario plyteles.

5. Geras vėdinimas

Žinome, koks apmaudus jausmas yra leisti laiką šveičiant pelėsius nuo sienų ir kampų. Jau nekalbant apie tai, kad pelėsiai gali pakenkti jūsų sveikatai. Koks sprendimas? Gerai vėdinkite savo vonios kambarį. Tam visai neprireiks erdvės ar pastangų: įrenkite gerai veikiantį ventiliatorių (filtro nereikia – jis užkirstų kelią iš kambario išeiti pakankamam oro srautui) ir atidarykite langus kaip galite dažniau, ypač po dušo, kad visa drėgmė pasišalintų.

Der er mere i livet end at gøre badeværelset rent - men intet slår en helt rent, skinnende og flot badeværelsesoplevelse. Hvis du indretter dit badeværlese fra bunden eller vil finde nemmere løsninger til at holde badeværelset mere rydeligt, er der mange gode løsninger tilgængelige. God rengøring!

Er du klar til at designe dit badeværelse?