Kas yra „Ifö Clean“?

 

„Ifö Clean“ – tai unikali glazūra, kuri suteikia apsaugą sandarindama porceliano paviršiuje esančias mikroskopines poras. Sandariklis neleidžia kauptis nešvarumams ir bakterijoms.

„Ifö Clean“ unitazui ir praustuvui suteikia labai patvarų ir lygų paviršių, prie kurio nešvarumai ir kalkės limpa sunkiau. Vadinasi, gaunate lengviau valomus unitazą ir praustuvą.

„Ifö“ stengiasi nuolat optimizuoti ir kurti savo gaminius, dėmesį atkreipiant į mažiausią smulkmeną. Su „Ifö Clean“ sukūrėme glazūrą, kuri gerina higienines sąlygas, neblogindami kokybės ir nedidindami kainos. „Ifö Clean“ rasite ant visų mūsų porcelianinių gaminių.

Ifö Clean glasur 

„Ifö Clean“ paslaptis

„Ifö Clean“ glazūra yra itin plona ir smulki, taip išlyginami visi ant keraminio paviršiaus randami mikroskopiniai iškilimai. Palyginti su standartine glazūra išgaunamas labai lygus ir paprastas valyti paviršius. 

Gaminio eksploatavimo laikas pailgėja naudojant „Ifö Clean“, nes paviršių mažiau veikia nešvarumai ir kalkės. Ilgainiui kalkės ir nešvarumai glazūros paviršiui daro ardomąjį poveikį.

Paprastas valyti unitazas

Visi „Ifö“ unitazai yra padengti „Ifö Clean“. Vadinasi, įsigyjate unitazą, kurį valyti yra paprasta. Prie tvirto ir glotnaus paviršiaus kalkės ir nešvarumai prilimpa sunkiau, o paviršių valyti tampa lengviau.

Norėdami užtikrinti optimalų unitazo valymą, rekomenduojame pasirinkti unitazą be nuplovimo lanko iš mūsų „Rimfree“ asortimento ir su lengvo nuėmimo unitazo dangčiu. Unitazo be lanko atveju, yra mažiau vietų nešvarumams kauptis. Čia rasite unitazų ir praustuvų valymo rekomendacijas.