Kas yra „Fresh WC“ lazdelė?

 

 „Ifö Fresh WC“ lazdelės – tai paprastas būdas palaikyti gaivų kvapą ir švarą unitaze be klozeto dubens šone kabančių tualeto blokelių.  WC lazdelės šalina kalkes ir nešvarumus, todėl nereikia taip dažnai valyti unitaze susidarančių kalkių ir nešvarumų.

 

Be to, „Ifö Fresh WC“ lazdelės užtikrina gaivų kvapą unitaze ir aplink jį bei malonesnę aplinką tualete. Galite rinktis iš dviejų kvapų; vandenyno ir citrinos. Kiekvienoje pakuotėje yra 5 lazdelės.

Kodėl verta naudoti „Ifö WC“ lazdeles?

Visi „Ifö“ unitazai yra padengti mūsų glazūra, „Ifö Clean“, kurios paviršius yra lygus ir uždaras, o tai užtikrina, kad prie jo taip lengvai neprikibs nei nešvarumai, nei kalkės. Jei kaip priedą unitaze naudojate „Fresh WC“ lazdeles, jos leidžia palaikyti švarų unitazo paviršių ir atitolinti nukalkinimą. Visgi, labai rekomenduojame kruopščiai išvalyti unitazą kiekvieną savaitę.

 

Kaip veikia „Ifö“ unitazo lazdelė

„Ifö Fresh WC“ lazdelės iš esmės veikia taip pat kaip ir tualeto blokeliai bei muiliukai, tačiau jų nesimato unitazo dubenyje. Vietoje to „Ifö Fresh WC“ lazdelės dedamos į mažą talpą, esančią po vandens nuleidimo mygtuku, kurioje lazdelės yra saugomos unitazo viduje. Kaskart nuleidus vandenį, iš lazdelės į vandenį išskiriamas gaivus kvapas ir ploviklis.   Matysite, kad vanduo bus melsvos spalvos – tai reiškia, kad unitazo bakelio tabletės atlieka savo funkciją. Atėjus laikui keisti tualeto lazdelę, tiesiog pakelkite dangtelį ir ją įstatykite.

 

Pagrindinis skirtumas tarp tualeto blokelio ir „Fresh“ lazdelės yra toks, kad tualeto blokelis geriausiai išvalo tą unitazo dubens vietą, kurioje jis pats yra,  „Fresh WC“ lazdelėse esantis muilas ištirpsta unitazo vandenyje jį nuleidžiant, todėl jis yra tolygiai paskirstomas unitazo dubenyje. Taip užtikrinamas kruopštesnis valymas, kurio metu sumažinama bakterijų, kalkių, nuosėdų ir nemalonių kvapų.

Kuriuose unitazuose galima naudoti „Ifö Fresh“ lazdeles?

Lazdelės tinka visoms „Ifö“ naujausioms ant grindų statomų unitazų serijoms; „Ifö Sign“, „Ifö Sign Art“, „Ifö Spira“ ir „Ifö Spira Art“. Lazdelės turinio užtenka apie 120 vandens nuleidimų. Kai vanduo nebėra mėlynos spalvos, vadinasi, tabletė išnaudota ir laikas ją pakeisti. Neištraukite lazdelės jai ištuštėjus, tiesiog į talpą įstatykite naują „Fresh WC“ lazdelę.

Ifö toiletter og Fresh WC sticks

Naudojant „Fresh WC“ lazdelę, vanduo netampa mėlynos spalvos

Gali būti, kad unitazo vanduo nepamėlynuoja, kai skalaujate. Problema gali kilti, jei:

  1. Vienu metu talpoje yra kelios lazdelės. Talpoje turi būti tik viena lazdelė.
  2. Unitaze esanti lazdelė dar neišsinaudojo.

Kelios talpoje esančios „Fresh WC“ lazdelės sušoks į gabalą ir lazdelė neatliks savo funkcijos.

Problemą lengva išspręsti išvalant po vandens nuleidimo mygtuku esančią talpą, kurioje yra lazdelė. Iš pradžių išimkite lazdelę, o tada šiltu vandeniu išplaukite ir išskalaukite vamzdelį. Į talpą galima įdėti naują „Fresh WC“ lazdelę.

Kur galiu įsigyti „Fresh WC“ lazdelių?

„Fresh WC“ lazdeles galima įsigyti daugumoje bakalėjos parduotuvių. Be to, daugumoje meistravimo reikmenų parduotuvių pardavinėjamos „Domestos Fresh WC“ lazdelės. „Fresh WC“ lazdeles galima įsigyti ir internetu.

Norint pratęsti „Ifö Fresh WC“ lazdelių eksploatavimo laiką, rekomenduojama jas laikyti sausoje vietoje, nes tai užtikrina ilgesnę galiojimo trukmę ir didesnį našumą.

 

Mėlyni dryžiai galinėje unitazo pusėje

Kai kurie žmonės pamato, kad unitazo dubenyje nebenusiplauna mėlyna spalva, ir galima pamanyti, kad taip nutiko dėl to, kad unitazas tapo nesandarus arba pasikeitė porceliano spalva. Laimei, taip nutinka retai, bet tokį poveikį daro nepašalintos kalkės.  Tad, tai tiesiog reiškia, kad atėjo laikas kruopščiai išvalyti unitazą ir tas dėmes greitai pašalinti įdėjus šiek tiek pastangų.