„Ifö“ vonios kambario produktų montavimo vadovas

Kiekvienas „Ifö“ vonios kambario gaminys tiekiamas su montavimo instrukcija.

Pavyzdžiui, jei norite sužinoti, kaip montuoti pakabinamą „Ifö Sign Art“ unitazą, tiesiog susiraskite tą gaminį mūsų interneto svetainėje.

Mūsų gaminių puslapyje rasite techninių brėžinių, montavimo instrukcijų, gaminių lapų, dvimačių failų, trimačių failų ir kitų svarbių dokumentų.

 

Montavimo instrukcijos pateiktos gaminio puslapio apačioje:

 

Ar galiu pats montuoti „Ifö“ gaminius?

Apskritai, visus „Ifö“ gaminius galite montuoti patys. Visgi, unitazų atveju, unitazas turi turėti uždarymo vožtuvą. Todėl turi būti įmanoma atjungti vandenį iš unitazo. Jei ne, susisiekite su kvalifikuotu santechniku, kad suteiktų pagalbą.

Apskritai, kai montuojami ar remontuojami mūsų gaminiai, rekomenduojame susisiekti su kvalifikuotu santechniku. Garantiją prarasite tuo atveju, jei gaminys nėra tinkamai suremontuotas, arba netinkamai montuojant atsiranda defektų. Čia rasite daugiau informacijos apie „Ifö“ gaminių garantiją (nuoroda į tekstą apie garantiją].

Ifö toiletter

 

„Ifö“ montavimo vaizdo įrašai

Yra įvairių unitazų ir praustuvų montavimo vaizdo įrašų. Mūsų „YouTube“ kanale galite rasti „Ifö“ gaminių surinkimo vaizdų įrašų. Kanalas nuolat atnaujinamas naujais vaizdo įrašais. Jį galite rasti čia.

Toliau pateikiame įvairių gaminių surinkimo vaizdų įrašų.

 

„Ifö Sign“ montavimas

„Ifö Sign“ – tai klasikinė praustuvų ir unitazų serija, Jūsų vonios kambariui suteikianti paprastą ir laikui nepavaldų interjerą. Yra tiek ant grindų pastatomų, tiek pakabinamų unitazų su matomais ir paslėptais bakeliais.

 

Jei nesate turėję pakabinamo unitazo, prieš kabinant „Ifö Sign“ unitazo dubenį, reikia sumontuoti bakelį. Čia žiūrėkite vaizdo įrašą apie pakabinamų unitazų integruoto bakelio montavimą:

 

„Ifö Sign“ ant grindų statomo unitazo montavimas 

„Ifö Spira“ montavimas

„Ifö Spira“ ir „Spira Art“ – tai praustuvų ir unitazų serija, kuri Jūsų vonios kambarį pavers gražia vieta. „Spira“ ir „Spira Art“ serijos unitazai yra tiek statomi ant grindų (s formos užraktas ir universalus užraktas) tiek pakabinami ant sienos.

„Ifö Spira Art“ unitazo dangčio montavimas

Yra įvairių „Ifö Spira“ unitazo dangčių variantų. Visiems jiems būdinga savybė – du tvirtinimo įtaisų tipai. Fiksuoto montavimo laikiklis ir greito atleidimo laikikliai. Greito atleidimo funkciją turinčius unitazo dangčius lengva nuimti, o tai labai praverčia valant unitazą.