„Ifö“ gaminiai ir atsarginės dalys

 Ar galiu įsigyti „Ifö“ gaminių tiesiogiai iš „Ifö“?

 

Fiziniai asmenys negali iš „Ifö“, kaip gamintojo, pirkti unitazų, praustuvų ir dušo sprendimų. Mes savo gaminius parduodame tik didmenininkams, montuotojams ir prekybos agentams.

„Ifö“ interneto svetainėje galite rasti mūsų asortimento apžvalgą, gaminių kataloge. Jei ieškote įkvėpimo projektuodami savo naują vonios kambarį, mūsų interneto svetainės įkvėpimo skiltyje rasite šiaurietiško stiliaus vonios kambarių. Be to, įvairiose mūsų brošiūrose rasite modernių vonios kambarių interjero pavyzdžių. Mūsų katalogus rasite čia.

Ant kiekvieno gaminio rasite informaciją apie gaminio numerį ir kainas su VAT ir be jo. Galite naudoti gaminio numerį, jei norite užsakyti konkretų gaminį per savo santechniką ar iš mažmenininko.

 

„Ifö“ prekybos vietos

Jei norite įsigyti „Ifö“ gaminį, turite kreiptis į mūsų prekybos agentą ar montuotoją. Visą šalyje veikiančių prekybos agentų sąrašą rasite čia.

Statybos prekybvietėse ir kitose meistravimo reikmenų parduotuvėse rasite ir mažesnį mūsų gaminių asortimentą.

Ifö badeværelser

Kur galiu įsigyti „Ifö“ atsarginių dalių?

Sukūrėme interneto svetainę, skirtą vien tik „Ifö“ atsarginėms dalims.  Ši svetainė turi ir internetinės parduotuvės funkcijų, bet joje negalima nieko įsigyti. Antra vertus, galite atsispausdinti norimų dalių sąrašą ir jį pateikti savo montuotojui ar prekybos agentui. 

Jei reikia keisti unitazo, praustuvo ar kito „Ifö“ gaminio dalį, susisiekite su gaminį pardavusiu montuotoju ar platintoju.

 

Mūsų atsarginių dalių puslapį rasite čia.