• Kaip prižiūrėti vonią

  Mūsų vonios gaminamos iš emaliu dengto lakštinio plieno, todėl jas paprasta valyti. Naudokite įprastą universalų šarminį valiklį. Muilui ir įprastiems nešvarumams pašalinti papildomai galima naudoti minkštą šepetį ar kempinę. Jei dėl lašančio čiaupo atsirado kalkių nuosėdų, jas galima pašalinti citrinos rūgštimi.

 • Kaip prižiūrėti dušą

  Greitas ir paprastas būdas padidinti dušo eksploatacijos laikotarpį – dažnai jį valyti įprastu universaliu valikliu ir minkšta šluoste ar kempine. Kiekvieną kartą pasinaudoję dušu pašalinkite vandenį nuo sienelių pridedamu dušo gremžtuku, kad nesikauptų nepageidaujamos kalkių nuosėdos. Nenaudokite braižančių ploviklių, amoniako ir kitų stiprių tirpiklių.

 • Kaip prižiūrėti vonios kambario baldus

  Jei ant vonios kambario baldų pateko vandens ar muilo, iš karto juos nušluostykite, kad baldai liktų geros būklės. Baldus paprasčiausia valyti suvilgyta šluoste, naudojant šiek tiek paprasto valiklio. Nenaudokite baldų polirolio, braižančių ploviklių, amoniako ir kitų stiprių tirpiklių.

 • Kaip prižiūrėti praustuvą ir WC puodą

  Turėtų užtekti nušluostyti produktų paviršių vandeniu ir įprastu universaliu plovikliu kartą per savaitę. Nenaudokite produktų, kurių sudėtyje yra braižančių sudedamųjų dalių. Taip pat reikėtų vengti kaustinės sodos, nes ji pažeis glazūros paviršių.

  Kad nesikauptų kalkių nuosėdos, ant paviršiaus galima užpurkšti citrinos ar acto rūgšties (atskiestos 1:5 santykiu) arba parduotuvėse parduodamomis kalkių nuosėdų šalinimo priemonėmis. WC puode atsiradusius nešvarumus ar nuosėdas galima pašalinti vandeniu ir įprastu indaplovės plovikliu. Porą valgomųjų šaukštų ploviklio sumaišykite su 5 litrais vandens (vandens temperatūra – 50 °C) ir palaukite 15 minučių prieš plaudami puodą šepečiu ir šluoste.

 • Ką daryti, jei prireikė atsarginių dalių?

  Mūsų produktai niekada nepateikia nemalonų siurprizų. Visgi, susidūrę su problema, tiesiog susisiekite su pardavėju, iš kurio įsigijote gaminį. Atsarginių dalių tiekimą garantuojame ne mažiau nei penkeris metus, o eksploatacinių dalių – dešimt metų po produkto gamybos nutraukimo.

 • Kas yra Ifö Clean?

  Mes pasiryžę padaryti galą nešvarumams ir kalkių nuosėdoms visiems laikams. Lengvai valoma Ifö Clean danga yra standartinė visų mūsų sanitarinio porceliano gaminių savybė. Ifö Clean – tai mūsų sukurta unikali danga, sandarinanti porceliane esančias mikroskopines poras. Ja padengtas paviršius yra labai kietas, glotnus ir puikiai pasipriešina nešvarumams ir susidėvėjimui, todėl ja padengtas sanitarinio porceliano gaminys valomas dar lengviau.

 • Lėtai veikiantis vandens nuleidimo mygtukas

  Įsitikinkite, kad tinkamai įrengėte vandens įleidimo žarnelę – žiūrėkite mūsų „YouTube“ vaizdo įrašus čia.

 • Montavimo instrukcijos

  Montavimo instrukcijos pateiktos kiekvienam produktui produkto puslapio apačioje, o priežiūros instrukcijas galima rasti čia. „YouTube“ galima rasti naudingų vaizdo įrašų, kuriuose pasakojama, kaip sumontuoti mūsų produktus.

 • Rekomenduojmas montavimo aukštis

  Rekomenduojamas praustuvo montavimo aukštis – 850 mm nuo grindų iki praustuvo viršaus. Standartinis pakabinamo WC puodo montavimo aukštis – 420 mm. Jei pageidaujate, kad WC puodas būtų aukščiau, jį galima montuoti 460 mm aukštyje.

 • Tekantis vanduo iš bakelio

  Šią problemą pašalinsite pakeitę vožtuvo žiedą ir įleidimo vožtuvo plūdę.

 • Pretenzijos

  Esant prentezijoms dėl mūsų gaminių kokybės, pirmiausia prašome kreiptis į parduotuvę, iš kurios įsigijote savo gaminį.

 • Nuleidžiamo vandens kiekio keitimas

  Visų pastatomų WC nuleidžiamo vandens kiekį galima keisti tarp viso ir pusės kiekio. Deja, senesniuose WC modeliuose nėra galimybės keisti nuleidžiamo vandens kiekio. Peržiūrėkite mūsų „YouTube“ vaizdo įrašą ir įsitikinkite patys, kaip tai paprasta padaryti savarankiškai.

 • Kalkių nuosėdos

  Kalkių nuosėdos lieka ant WC puodo sienelių, kai vanduo išdžiūna nuleidus vandenį. Jei vandentiekio vandenyje yra kalcio, WC puodui valyti reikėtų naudoti šarminius ploviklius.