Tvarumas

Kur tik įmanoma, stengiamės vietoje pigios masinės produkcijos rinktis tinkamai pagamintus, kokybiškus gaminius. Kodėl? Kertiniai žodžiai čia būtų tvarumas, paprastumas ir funkcionalumas.

Šiuos principus papildo pagarba gamtai. Būtent todėl „Ifö“ tiek gamyboje, tiek vaizdinėje raiškoje didžiausią dėmesį skiria aplinkai. Mūsų tikslas – kurti gaminius, kurie tarnautų daugybę metų, o vienas svarbiausių būdų šiame nuolat besikeičiančiame pasaulyje užtikrinti tvarumą yra rinktis kokybiškus, patvarius gaminius.

 

ISO 9001 ir ISO 14001

Visi mūsų gaminiai pažymėti CE ženklu, nuo 1994 m. esame sertifikuoti pagal ISO 9001 standartą, nuo 1998 m. – pagal ISO 14001 standartą. ISO tarptautinės akreditacijos sertifikatai išduodami bendrovėms visame pasaulyje. Tai –  gaminių ir paslaugų saugumo ir aukštos kokybės garantas .Šie sertifikatai liudija, kad dirbame ne tik vardan savo klientų, bet ir vardan aplinkos.

 

MŪSŲ DARBUOTOJŲ SVEIKATA IR SAUGA

ISO 45001 yra pirmasis pasaulyje tarptautinis darbuotojų sveikatos ir saugos standartas. „Geberit“ labai svarbu užtikrinti darbuotojų sveikatą ir saugą. Turėdami ISO 45001 sertifikatą, mes įrodom, kad iniciatyviai dirbame didindami saugą, mažindami riziką darbo vietoje ir stiprindami sveikatą bei gerovę darbe.