Lengvas valymas

Ryšis tarp gamtos, dizaino ir technologijos – tai didelė mūsų dizaino filosofijos dalis. Jos kertinis akmuo – mūsų gaminių švarumas. Jei vonios kambariui skirtą gaminį lengva valyti, jis higieniškesnis, kyla mažesnė bakterijų plitimo rizika. Be to, reikia mažiau valymo priemonių, o tai naudinga gamtai.

 

Kokie vonios kambariui skirti gaminiai lengvai valosi?

Nuo to, kokios medžiagos naudojamos, priklauso, kaip ant skirtingų paviršių kaupsis nešvarumai ir dulkės. Unitazų ir praustuvų porceliano glazūra, baldų paviršius ir medžiagos mūsų gaminami gaminiai yra daugybės mokslinių tyrimų ir plėtros pažangių paviršiaus technologijų srityje rezultatas.

 

Apie švarą galvojame ir kurdami savo gaminių dizainą. Sumažinome vietų, kuriose kaupiasi nešvarumai, todėl mūsų vonios kambariui skirtuose gaminiuose nerasite nereikalingų siūlių, skylių, kampų ar pan.

 

 „Rimfree©“ technologija

Viena iš technologijų, sukėlusių revoliuciją tualetų švaros srityje, tai „Ifö“, „IDO“ ir „Porsgrund“ prekės ženklų „Rimfree©“ technologija. „Rimfree©“ („beapvadis“) reiškia, kad unitazas neturi nuplovimo apvado, kur neretai slepiasi nešvarumai ir bakterijos. Vaizdo įraše galite matyti, kaip ši pažangi technologija iš tiesų veikia:

 

„Smart glaze“ („Išmanioji glazūra“)

Mūsų unitazai ir praustuvai padengti lygesne glazūra, sumažinančia nešvarumų kaupimąsi ant paviršiaus, todėl vonios kambarys išlieka švarus. Naujosios „IDO“ „Smart glaze“ glazūros paviršius lygesnis, ji dengia ne tik matomas vietas, o jos poveikis nėra pastebimas vien tik plika akimi, pvz., lieka švari sritis žemiau unitazo vandens paviršiaus bei praustuvo perpildymo anga.