Kokybė

Kokybė – tai visos mūsų veiklos pagrindas. Su vonios porcelianu dirbame daugiau nei šimtą metų ir vis dar vystome metodus ir medžiagas. Nuolat išbandome naujas medžiagas bei diegiame naujoves. Didžiuojamės savo kokybės ženklais, bet svarbiausia kuriant vonios kambariui skirtus gaminius yra įsiklausyti į žmonių, kurie jais naudosis, poreikius.

 

Kokie yra pagrindiniai kokybės kriterijai?

- Kruopščiai parinktos medžiagos

- Dizaino ir medžiagos „susikalbėjimas“

- Aukštos kokybės gamybos įrenginiai

- Gaminių patikra rankomis

 

Funkcionalumas

Mūsų vonios kambariui skirti gaminiai sukurti atlaikyti laiko ir naudojimo išbandymą. Ir nors medžiagos bei patraukli išvaizda labai svarbu, ne mažiau svarbus yra ir funkcionalumas. Būtent todėl kiekviena mūsų gaminių detalė bandoma ir tikrinama rankomis, kitaip tariant, kiekvienas gaminys, prieš palikdamas gamyklą, pereina per profesionalo rankas.

 

Laimė, mūsų atkaklumas kokybės klausimais atsiperka. Pasiekėme puikių rezultatų, o mūsų gaminiai užsitarnavo pagarbą ne tik tarp mūsų galutinių klientų, bet ir profesionalų, pvz., projektuotojų ir santechnikų.

 

Saugaus vandens sistemų įrengimas

„Safe Water Installation“ (saugus vandens sistemų įrengimas) – tai Švedijos pramonės sukurtas reikalavimų paketas, kuriuo siekiama sumažinti vandens ir gaisro keliamos žalos, legionelių plitimo ir apsinuodijimo riziką. Šie reikalavimai taikomi tiek produktams, tiek įrangą montuojantiems asmenims ir įgyvendinami per darbuotojų mokymus bei santechnikos paslaugas teikiančių įmonių akreditavimą. Šių reikalavimų tikslas – užtikrinti dar didesnę saugą ir saugumą vartotojui.