Kokybė

Mes itin vertiname kokybę. Su vonios kambariui skirtais porceliano gaminiais dirbame jau daugiau nei 80 metų ir nuolat išbandome naujas medžiagas bei diegiame naujoves. Žinoma, niekada nepamirštame įsiklausyti ir į mūsų klientų poreikius. 

Gaminių bandymai

Gaminame ilgaamžius ir patvarius vonios kambariui skirtus gaminius. Ir nors medžiagos bei patraukli išvaizda labai svarbus, ne mažiau svarbus yra ir funkcionalumas. Gaminiai yra išbandomi visais aspektais, užtikrinant, kad gaminiais u standartų neatitinkančiomis plastikinėmis dalimis, nelygiai išdėstytomis tvirtinimo skylėmis ar kitais defektais niekada nepasiektų pirkėjo.

CE ženklas

Šiandien galime didžiuotis vykdydami moderniausius pasaulyje gamybos procesus. Visi mūsų gaminiai turi CE ženklą, o kiekvieną smulkmeną rankiniu būdu tikrina mūsų specialistai. Esame akredituoti pagal ISO 9001 ir ISO 14001 sertifikavimo sistemas jau daugiau nei 20 metų.

Didžiuojamės savo kokybės ženklais, bet svarbiausia kuriant vonios kambariui skirtus gaminius yra įsiklausyti į žmonių, kurie jais naudosis, poreikius. Būtent todėl mūsų gaminiai yra paklausus ne tik tarp galutinių vartotojų, bet ir tarp specialistų – projektuotojų ir santechnikų.

ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001

ISO 9001 – tai kokybės sertifikatas, kurį turime nuo 1994 metų. Tai yra aukštos kokybės ir produktų saugos garantas. ISO 14001 sertifikatas aplinkosaugos srityje įrodo, kad dirbame ne tik vardan savo klientų, bet ir vardan aplinkos. Esame sertifikuoti pagal ISO 14001 nuo 1998 metų. Nuo 2016 metų esame sertifikuoti ir pagal darbuotojų sveikatos ir saugos OHSAS 18001 standartą vardan mūsų darbuotojų gerovės.

"Nordic Quality"

„Nordic Quality“ – tai nepriklausomas kokybės ženklas, garantuojantis, kad gaminiai yra nekenksmingi aplinkai, taupo energiją ir yra patikimi. Tai yra gaminiai, sukurti specialiai pagal Skandinavijos šalyse taikomus įrengimo ir veikimo reikalavimus ir užtikrinantys geras ekonomines charakteristikas visu produkto eksploatacijos laikotarpiu.

Saugus vandens sistemų įrengimas

„Safe Water Installation“ (saugus vandens sistemų įrengimas) – tai reikalavimų paketas, kuriuo siekiama sumažinti vandens ir gaisro keliamos žalos, legionelių plitimo ir apsinuodijimo riziką. Šie reikalavimai taikomi tiek produktams, tiek įrangą montuojantiems asmenims ir įgyvendinami per darbuotojų mokymus bei santechnikos paslaugas teikiančių įmonių akreditavimą. Šių reikalavimų tikslas – užtikrinti dar didesnę saugą ir saugumą vartotojui.