Ifö Variform praustuvai. Neribota dizaino laisvė

 

Pristatome Ifö VariForm praustuvus

Įvairiausių formų praustuvai

Apvalūs, stačiakampiai, ovalūs ir elipsiniai

Nuo apskritų iki stačiakampių, nuo ovalių iki elipsės formos - Ifö VariForm praustuvų dizaino koncepcija yra pagrįsta keturiomis pagrindinėmis geometrinėmis figūromis. Tai koncepcija, atverianti daugybę galimybių individualiai pritaikyti vonios kambario dizainą.

Ifö VariForm praustuvų išskirtinumas – jų blizgus dizainas, kurio grožį galima atskleisti įrengiant juos ant stalviršio. Tačiau netgi įleidžiami ar iš stalviršio apačios montuojami praustuvai sukurs išskirtinį patalpos akcentą, o jūsų vonios kambarys atrodys stilingai ir išsiskiriančiai. Dizaineris esate jūs pats, todėl modelio pasirinkimas priklausys tik nuo koncepcijos jūsų mintyse.

Naujausios praustuvų dizaino tendencijos

Universalu ir ergonomiška

Ypatingai plonų kraštų ir laikui atsparios baltos keramikos Ifö VariForm praustuvai ne tik puikiai atitinka paskutines vonios kambario dizaino tendencijas, bet ir papildo stalviršių, kuriuose jie montuojami, spalvas ir tekstūras. Ifö VariForm praustuvai yra pakankamai gilūs, o tai suteikia žymiai didesnį komfortą naudojantis, nevaržo judesių ir užtikrina ergonomiškas sąlygas. Aukštos kokybės lengvai valoma ir prižiūrima keramika užtikrina, kad net intensyviai naudojami praustuvai išliks atsparūs įbrėžimams ir įtrūkimams, bei išlaikys nepriekaištingą išvaizdą daugelį metų.

Apdovanojimą pelnęs dizainas

iF DIZAINO APDOVANOJIMAS 2018 m.

Ifö VariForm praustuvai buvo apdovanoti iF DESIGN AWARD 2018 prizu. Komisija buvo sužavėta didžiule, keturiomis skirtingomis geometrinėmis formomis, pagrįsta praustuvų įvairove. Komisija negailėjo pagyrimų šiai koncepcijai, teigdama, kad Ifö VariForm produktai užtikrina visišką dizaino laisvę.