„Ifö“ praustuvas

Praustuvai: koks modelis jums tinkamiausias?

Ant grindų statomi praustuvai ir praustuvai su apatinėmis spintelėmis

Jūsų pasirinktas praustuvas turės didelės įtakos bendrai vonios estetikai. Galite rinktis klasikinio, funkcionalaus ar minimalistinio dizaino įrenginį. Be to, praustuvas bendram vonios kambario išdėstymui gali suteikti žiupsnelį trūkstamos ekstravagancijos.

Tačiau be dizaino dar teks pasirinkti iš gausybės modelių, formų ir medžiagų. Patarsime, kaip rasti tinkamą praustuvą savo vonios kambariui.

1. Išanalizuokite vonios išdėstymą

Pradėkite įvertindami bendrus vonios kambario parametrus ir matmenis.

Renkantis praustuvą, esminiu kriterijumi gali tapti kambario dydis. Jei vonios kambarys mažas, apsvarstykite galimybę rinktis ant sienos kabinamą kampinį arba specialiai mažai voniai skirtą praustuvą, kuris padės atlaisvinti vertingos erdvės apie ir po praustuvo zona. Didesniuose vonios kambariuose lieka daugiau erdvės įvairių formų ir tipų praustuvams.

Toliau pateikiame keletą svarbiausių savybių, į kurias derėtų atkreipti dėmesį – nuo į tualetinį staliuką integruojamų iki ant grindų statomų praustuvų.

Ant sienos kabinami praustuvai

Daugeliui mūsų labai svarbu vonioje turėti galimybę skutantis ar dažantis stovėti kuo arčiau veidrodžio ar po tualetiniu staliuku pristatyti papildomus laiptelius vaikams, kad šie galėtų pasiekti praustuvą.

Pasirinkus ant sienos kabinamą praustuvą, atsiranda papildomos erdvės, todėl galėsite po tualetiniu staliuku pastatyti kojas ar minėtus laiptelius ir prieiti arčiau veidrodžio ar praustuvo.

Šie praustuvai paprastai tvirtinami prie sienos arba integruojami į ant sienos kabinamą tualetinį staliuką, juos galima montuoti įvairiame aukštyje.

Ant grindų statomi praustuvai

Ant grindų statomi praustuvai gali būti tvirtinami tiesiai prie grindų arba integruojami į apačioje montuojamą spintelę, kuri uždengia erdvę tarp praustuvo ir grindų.

Nors tualetinių staliukų būna įvairių dydžių, statomi ant grindų jie užims daugiau grindų ploto, todėl kambarys atrodys mažiau erdvus.

Taigi nepamirškite atkreipti dėmesio į savo vonios kambario matmenis ir vizualų efektą, kurį sukuria ant grindų statomi praustuvai.

2. Atraskite tinkamą dizainą

Radę vonios matmenis atitinkantį praustuvą, dar turite patikslinti reikiamą formą ir dydį.

Jei vonios kambarys mažas, galite rinktis iš keleto mažų praustuvų, specialiai sukurtų taip, kad užimtų kuo mažiau erdvės. Dauguma modelių turi praustuvo dydžiui ir formai pritaikytas integruotas spinteles, tačiau apsvarstykite galimybę papildomai pristatyti nedidelę apatinę spintelę, kuri leis turėti dar daugiau vietos daiktams susidėti.

Jei gyvenate kartu su keliais kitais šeimos nariais, rytinės ruošos metu gali tekti dalytis vonios kambariu su kitais. Priklausomai nuo kambario dydžio, pagalvokite, ar nevertėtų įsigyti dvigubo praustuvo – tokiu būdu sukursite daugiau vietos ir sumažinsite apie praustuvą besibūriuojančiųjų srautą ryte atliekant ryto vonios ritualus.

3. Atkreipkite dėmesį į glazūras ir paviršius

Dauguma mūsų pageidautų vonios valymui skirti kuo mažiau laiko. Būtent todėl, norint nuo pat pradžių maksimaliai sumažinti valymo laiką, svarbu, renkantis bet kokio modelio praustuvą, pasirinkti tinkamą glazūrą.

Dauguma praustuvų pagaminti iš porceliano, todėl lengvai valomos glazūros, tokios kaip, pvz., „Ifö“ glazūra, užsandarina mikroskopines porceliano paviršiaus poras, jis tampa kietas bei lygus, atsparesnis nešvarumams ir geriau dėvisi.


Nesvarbu, ar ieškote erdvę taupančio mažo praustuvo, ar šeimai skirto integruoto sprendimo, svarbu atkreipti dėmesį į tinkamą modelį, dydį, formą ir glazūrą.

Norėdami susirasti jūsų vonios kambariui idealiai tinkantį variantą, nepamirškite nusistatyti savo prioritetų ir patyrinėkite daugiau informacijos šia tema.


Pasisemkite įkvėpimo iš „Ifö“ brošiūros

Ar tai bus tik greitas projektas ar visiška renovacija?
Peržiūrėkite mūsų vonios kambario brošiūras, kad pasisemtumėte daugiau įkvėpimo!