Ifo-Spira-2021-1   
CLOSE X

Ifö Spira 2021_1

Ifö Spira praustuvas su spintele, su dvejomis durelėmis

Remove from listAdd to list
9778342334jpg

Komplektą sudaro praustuvas ir kompaktiška spintelė. Spintelė su dviem kilnojamomis lentynėlėmis ir dvejomis durelėmis su lėto uždarymo mechanizmu. Durelės atidaromos rankenėlėmis. Praustuvas su aukštesniu galiniu kraštu ir lentynėle gale. Dešinėje spintelės pusėje yra atlenkiamas kabliukas. Spintelė pagaminta iš drėgmei atsparios MDF plokštės ir pristatoma iš anksto surinkta. Į komplektą įeina matinio chromo rankenėlės ir tvirtinimo elementai.

Maišytuvas ir sifonas kartu nepristatomi.

Ifö Option Bas veidrodinė spintelė, su dvejomis durelėmis

Remove from listAdd to list
78733Option BAS vitSVsGreyjpg

Veidrodinė spintelė su dvejomis durelėmis su lėto uždarymo mechanizmu (veidrodžiai abiejose pusėse) ir dviem kilnojamomis stiklinėmis lentynomis. Apatinė durelių dalis yra matinė (nelieka pirštų žymių atidarant ar uždarant dureles). Spintelė pagaminta iš drėgmei atsparios MDF plokštės. Pristatoma iš anksto surinkta. Komplektą sudaro rankenėlės ir reguliuojami tvirtinimai.

Ifö Spira pastatomas unitazas 6260 be vidinio apvado, Rimfree®

Remove from listAdd to list
150225PRO1674827626000001jpg

Ifö Spira 6260 neturi vidinio apvado todėl ant kraštų nesukaups nešvarumai ir bakterijos. Būtent todėl šį unitazą lengviau valyti, be to, jis užtikrina daugiau higienos. Ifö Spira turi vientisą keraminį bakelį ir atskirą vidinį vandens bakelį, kad nesusidarytų kondensatas, o vandens pildymas būtų tylesnis. Fresh WC – tai mūsų standartas, užtikrinantis gaivą nuleidus vandenį ir lengvesnį valymą. Kvapioji lazdelė tvarkingai telpa į vandens nuleidimo mygtuką. WC dangtis užsakomas atskirai. Sėdimosios dalies aukštis be dangčio – 42 cm. 4/2 litrų vandens nuleidimas. Vertikalus nuotakas.
Ifö Spira padengtas valymą palengvinančia Ifö Clean danga.
Dizaino autorius – Knud Holscher.

Official endorsements & special features

MoreLess