Ifö pristato Rimfree® - naujos kartos lengvai valomą WC puodą

Skirkite savaitgalį sau!

Kiekvienas Jūsų savaitgalis prasideda nuo plovimo ir valymo darbų namuose, verčiantis per galvą bandant viską suspėti? Pagaliau galite skirti savaitgalį sau. Ifö pristato Rimfree® naujos kartos lengvai valomą WC puodą. Nėra vidinio apvado, nėra kur kauptis nešvarumams ir bakterijoms. Todėl viską išvalyti galite greičiau nei bet kada, o sutaupytą laiką skirti sau.

 

Rimfree® WC puodų privalumai

  • Nėra vidinio apvado, nėra ertmių nešvarumams ir bakterijoms kauptis
  • Mažiau laiko ir pastangų valant WC puodo apvadą
  • Glotni ir lengvai nuvaloma Ifö Clean Smart danga
  • Vandenį taupanti 4 arba 2 litrų vandens nuleidimo technologija, sunaudojanti 30% mažiau vandens nei įprasto dizaino unitazų modeliai.
  • Optimali higiena
  • Dangtis su greito nuėmimo laikikliais – paprasta nuimti ir valyti.

Naujas higienos standartas

Išlaikyti tradicinį unitazą su vidiniu apvadu visuomet švarų yra nemenkas iššūkis. „Rimfree®“ veiksmingai išsprendžia šią problemą – jame tiesiog nėra ertmių nešvarumams ir mikrobams kauptis. Novatoriškas „Rimfree®“ dizainas ir vandens nuleidimo technologija unitazo švarą pakelia į naują lygį. Tereikia vieną kartą šluoste perbraukti WC puodą, kad įsivyrautų švara ir sutaupytumėte laiko iš tikrųjų svarbiems dalykams.

Kiekvienam vonios kambariui

Lengvai valomi Ifö Rimfree® WC puodai – tai ne tik švari ir ekologiška aplinka. Didelis pasirinkimas skirtingų stilių ir formų, kurie tiks bet kuriam vonios kambariui. Nesvarbu, ar ieškote į sieną montuojamo unitazo ar pastatomo, modernaus ar klasikinio dizaino, aptakių ar griežtų formų, – visuomet rasite jūsų poreikius atitinkantį Rimfree® technologijos modelį.