SPALVOS IR FORMOS

Savo vonios kambaryje Jūs turite jaustis patogiai. Susitelkite į save ir savo šeimos poreikius. Pabandykite atsiriboti nuo kitų žmonių nuomonių. Mes siūlome apvalių ir griežtesnių formų praustuvus ir WC. Mūsų stilingų ir modernių baldų kolekcija atveria daugybę galimybių. Pageidaujantiems įsirengti dušą siūlome įvairių dušo sienelių, durelių ir kabinų. 

Eksperimentuokite su spalvomis

Vonios kambaryje nebūtinai viskas turi būti balta. Nepamirškite, kad, pasirinkę spalvą, ją dar ilgai matysite. Tamsios spalvos neretai vizualiai sumažina mažą erdvę. O didesnėse erdvėse būtina harmonija. Būtent todėl Jums reikėtų gerai apsvarstyti erdvę ir baldus, kuriuos statysite vonios kambaryje. Galite pradėti nuo baltos spalvos kaip pagrindo, o po to – po truputį – papildyti ją spalvų akcentais. Jei nesate tikri dėl savo pasirinkimų, verta pasikonsultuoti su specialistu. 

Apšvietimas

Apie apšvietimo svarbą neretai yra pamirštama. O apšvietimas – vienas iš vonios kambario atmosferą lemiančių veiksnių. Mažesniuose vonios kambariuose reikės paprasto ir praktiško apšvietimo. Juk šioje patalpoje lankotės savo kasdienėms procedūroms. Didesniame vonios kambaryje verta apsvarstyti akcentinį apšvietimą, nes tokia patalpa tampa vieta, kurioje atsipalaiduojama ir pailsima.

Visuose dideliuose vonios kambariuose turėtų būti dviejų tipų apšvietimas, o pagrindinis apšvietimo šaltinis turėtų būti įrengtas lubose. Švelnus lubinis apšvietimas gali paversti vonios kambarį ramia ir malonia erdve. Jis puikiai tinka, kai rytais tereikia palįsti po dušu, o vakarais – ilgiau pamirkti atpalaiduojančioje vonioje. Geram matomumui užtikrinti rekomenduojame numatyti keletą taškinio apšvietimo vietų. Siūlome veidrodžių ir veidrodinių spintelių su šviesos diodų (LED) lempomis, sukuriančiomis dieninį apšvietimą, kad matytumėte save esant tinkamam apšvietimui.

Kas patinka Jums?

Tai yra Jūsų vonios kambarys, todėl klaidų padaryti būtų sunku. Juk tai, kas Jums patinka, ir yra tinkamas sprendimas. Dažna klaida, kurią padaro žmonės įsirengdami savo vonios kambarius, yra baimė išbandyti naujus, kitokius sprendimus. Žinoma, prireikus profesionalios pagalbos, visada galite pasikonsultuoti su Ifö prekybos salono ar vonios kambario įrangos parduotuvių darbuotojais.