Kaip išsirinkti tinkamą vonią?     

Rinkitės tokią vonią, kuri tobulai atitiks Jūsų poreikius. Didelė šeima turėtų teikti pirmenybę patvarumui ir lengvam valymui. Jei vonia bus naudojama atsipalaiduoti, reikėtų įvertinti jos dydį ir komfortą. Visos mūsų vonios yra ir praktiškos, ir lengvai valomos, užtikrindamos malonų laiko praleidimą.

Atėjo laikas įsigyti savo svajonių vonią. Mūsų siūlomame vonių asortimente rasite tinkamą sprendimą praktiškai bet kokiam vonios kambariui – tiek dideliam, tiek mažam. Mažiausios mūsų siūlomos vonios užima mažiau nei kvadratinį metrą (1300 x 700 mm), o didžiausios yra tokios didelės, kad jose tilptų du žmonės. Elegantiškos išvaizdos vonios kambariui suteiksite pasirinkdami įleistą vonią. Tik nepamirškite, kad aplink tokią vonią reikia palikti daugiau erdvės.

Įvairūs modeliai ir medžiagos

Emaliu dengtas plienas ilgai liks patvarus esant intensyviam naudojimui, todėl neabejotinai yra saugus sprendimas. Nepamirškite įsirengti prieigos dureles priežiūrai ir valymui, jei pasirinkote įleistą vonią. 

Vėdinimas ir sandarinimas

Vonios kambario oras pasidaro drėgnas dėl karšto vandens vonioje, todėl būtinai pasirūpinkite geru vėdinimu. Ypač kruopščiai apdorokite hermetiku sienas ir grindis aplink vonią.