Kaip išsirinkti tinkamą dušo sprendimą?

Kas gali būti geriau ryte nei pabudus palįsti po gaivinančiu dušu? O kam nepatiktų vakare nuplauti dienos rūpesčius mėgaujantis ilgu ir maloniu dušu? Rinkdamiesi dušą pasirūpinkite, kad jis tenkintų Jūsų poreikius ilgus metus. Rekomenduojame rinktis didžiausią dušą, kokį tik galite sutalpinti savo vonios kambaryje. 

Dušo durys

Dušo sienelės yra lengvesnis pagal erdvės pojūtį variantas nei dušo kabina. Prie grindų pritvirtintas profilis nepraleis vandens ir sulaikys jį dušo zonoje. Dušo zoną galima sukurti ir naudojant dvejas dureles. Dureles galima atidaryti abiem kryptimis, todėl jas galima laikyti atidarytas prie sienos, kai dušu nesinaudojama. Ifö Solid linijos modeliams siūlomas ir padėklas, todėl vonios kambario grindis bus lengviau palaikyti sausas.

Jei Jūsų vonios kambarys mažas, arba turite nuosavą pirties erdvę su keliais dušais, rekomenduojama naudoti dušo dureles. Galima rinktis sulankstomas, stumdomas dureles arba dureles su fiksuotais profiliais. Be to, verta apsvarstyti dušo nišoje variantą, jei Jūsų vonios kambaryje yra niša ir jai galima parinkti tinkamas dušo dureles. Toks sprendimas suteiks vonios kambariui daugiau stiliaus ir padės optimaliai išnaudoti turimą erdvę. Geriausias sprendimas mažam vonios kambariui – dušo pertvara. Tai yra lengviausias sprendimas – dušo pertvarą nesunku atlenkti, kai dušu nėra naudojamasi. Jei svarstote apie dušo sienelę, dureles ar pertvarą, būtinai atsižvelkite į tai, kad grindų nuolydis turi būti pakankamas vandeniui nutekėti.
 

Dušo kabina

Dušo kabina turi keturias sienas, stumdomas dureles, čiaupą su termostatu, dušo galvutės komplektą ir padėklą. Tai yra saugiausias variantas kalbant apie vandens sulaikymą. Kabina apsaugo sienas nuo vandens purslų. Tai reiškia, kad grindys liks sausos, o Jūs nerizikuosite paslysti. Visi vamzdžiai paslėpti, todėl dušo kabinos pasižymi tvarkinga išvaizda. Siūlome daugybės įvairių formų ir dydžių dušo kabinas, todėl Jūs nesunkiai rasite Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį modelį. Mūsų dušo kabinas lengva montuoti ant grindų su nuolydžiu, nes jie turi reguliuojamą kojelę.

A) Dušo sienelė

+ Puikus sprendimas mažesniems vonios kambariams

+ Galimos tiek stacionarios, tiek atlenkiamos pertvaros

+ Puikiai tinka visiems, bet kokio ploto vonios kambariams

+ Lengva matuoti naudojant pertvaros siją ar grindų laikiklį

- Į vonios kambarį gali patekti vandens purslų

  

B) Dušo durys montuojamos į nišą

+ Saugo vonios kambarį nuo vandens purslų

+ Galima rinktis iš stumdomų ir sulankstomų durelių

+ Galimi įvairūs pločiai

+ Galima rinktis dušo erdvės gylį

- Tinka ne visiems vonios kambariams

 

C & D) Dušo kabina

+ Galimos įvairios formos ir dydžiai. Geriau saugo nuo vandens, kai naudojamas grindų profilis. Dušo erdvė didesnė, kai nenaudojamas grindų profilis. Prireikus, dureles taip pat galima atlenkti.

+ Saugo vonios kambarį nuo vandens purslų

+ Tam tikrus modelius galima papildyti dušo padėklu

+ Be grindų juostelės šis modelis tinka žmonėms su fizine negalia

- Nuo vandens purslų apsaugo ne visas vonios kambario sienas

 

E) Dušo kabina su galinėmis sienelėmis

+ Visiškai nepraleidžia vandens, nes yra padėklas ir keturios sienelės

+ Saugo vonios kambarį nuo vandens purslų

+ Vonios kambarys lieka sausas

+ Elegantiškas kompleksinis sprendimas su dušo galvutėmis

+ Available in many sizes

+ Galimi įvairūs dydžiai

- Reikia kiek daugiau erdvės nei dušo pertvarai ar sienelėms

- Šiek tiek sudėtingesnis valymas