Dušo sienos, dušo kabinos ir dušo durys

Nauja dušo siena arba stiklinės dušo kabinos durys padės atšviežinti ir atnaujinti jūsų vonios kambario išvaizdą ir atmosferą, o maudymasis duše taps gerokai patogesnis.

Ar planuotumėte atnaujinti savo dušo sienas arba tiesiog norite įstatyti naujas dušo duris į jau esantį įrengimą, pasirinkti tinkamą modelį, medžiagą ir dydį gali būti nelengva.

Toliau rasite visą svarbiausią informaciją, kurią derėtų žinoti apie stiklines dušo sienas ir dušo kabinoms skirtas stiklines dušo sienas.  

Pasirinkite tinkamą medžiagą ir dizainą

Daugumoje šiuolaikinių dušo sienų, dušo durų ir dušo kabinų naudojamas grūdintas stiklas.

Jį itin lengva valyti ir prižiūrėti – išsimaudę duše, lengvai nušluostysite vandens perteklių, taip užtikrindami geresnę higieną ir sumažindami pelėsiui augti palankią erdvę.

Be to, dušo kabinoms ar vonioms skirtos stiklinės durys sukurs lengvą ir atvirą atmosferą bet kuriame vonios kambaryje – nuo didelių ir prabangių vonios kambarių iki mažų, ribotų erdvių.

Priderinkite dušo sienas prie savo vonios kambario dizaino

Dušo sienų būna įvairių dydžių ir formų. Durys gali būti tiesios ar apvalios, su vyriais arba tvirtinamos prie sienos ar vonios.  

Turint omenyje prieinamą modelių pasiūlą, norint savo vonios kambariui rasti tinkamą dušo sieną, teks tiksliai planuoti. Jei siekiate taupyti vietą, pasirinkti lankstų ir lengvai pritaikomą sprendimą ypač svarbu mažuose vonios kambariuose, būdinguose šiaurės šalims.

Apžvelkime įvairius modelius.

Įvairiems vonios kambario dydžiams pritaikomos dušo sienos

Jei jūsų erdvė ribota, tikrai nesinorės jos užgriozdinti papildomais baldais ar vonios įranga. Būtent dėl šios priežasties daugybėje mažų vonių naudojamos dušo užuolaidos – erdvę taupantis, lengvai pritaikomas sprendimas.

Tačiau egzistuoja ir įvairių dušo durų modelių, kuriuos galima lygiai taip pat lanksčiai įtalpinti mažose erdvėse, be to, jie yra kur kas funkcionalesni, higieniškesni ir patvaresni nei užuolaidos.  

Norėdami surasti jūsų vonios kambariui tinkančią dušo sieną, turėtumėte nuspręsti, ar pageidaujate minimalistinio dizaino, kurį siūlo viengubo stiklo siena, ar dušo kampo, kurį sudaro dvi stiklinės dušo sienos, aptveriančios dušo zoną.

  • Viengubo stiklo dušo sienos. Viengubos dušo sienos gali būti prie sienos tvirtinami stacionarūs įrenginiai arba judančios sienos, kurias galima pristumti prie sienos. Populiariausios dušo sienos gaminamos įvairių modelių (tiesios arba išlenktos) ir pločių. Norėdami rasti tobulą dušo sieną savo vonios kambariui, rinkdamiesi dydį įsitikinkite, kad žinote matmenis.
  • Dušo kampams skirtos stiklinės dušo durys. Prie sienos tvirtinami dušo kampai su dviem besisukančiomis stiklinėmis durimis, magnetine juosta atitveriančiomis ir užsandarinančiomis dušo zoną.  Duris galima atidaryti į vidų ir į išorę ir sulankstyti prie sienos, o tai ypač patogu vonios kambariuose, kuriuose dėl ribotos erdvės negalite laisvai judėti.  Kaip ir viengubas dušo sienas, jų galima rasti įvairių dydžių ir modelių (tiesių arba išlenktų). Norėdami užtikrinti, kad dušo durys tinkamai užsandarintų dušo kampą, įsitikinkite, kad durų matmenys atitinka kampą arba iš karto įsigykite visą dušo kampo sprendimą ir išvenkite neatitikčių.

 

Populiariausias dušo sienas, dušo duris ir dušo kabinas galima įsigyti įvairių dydžių ir pritaikyti prie savo vonios kambario sienų aukščio ir pločio, todėl šie sprendimai yra labiau pritaikomi ir sutaupo daugiau erdvės, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

Prieš apsispręsdami, kurį patobulinimą pasirinkti, norėdami rasti tobulai konkretiems jūsų vonios kambario matmenims tinkantį variantą, susipažinkite su pagrindinėmis dušo sienų, dušo durų ir dušo kabinų savybėmis.