Kaip pakeisti unitazo dangtį

Gali būti kelios priežastys, dėl kurių reikia keisti unitazo dangtį. Dažniausiai pasitaikančios priežastys yra šios: pakeitėte unitazą arba sulūžo unitazo dangtis.

Gali būti ir taip, kad Jums nusibodo, kai unitazo dangtis nuolat atsitrenkia į unitazo dubenį, todėl norite lėto užsidarymo dangčio. O gal norite lengviau valyti ir įsigyti greito atleidimo funkciją turintį unitazo dangtį.

Ifö toiletsæder

Kaip išsirinkti unitazo dangtį?

Yra įvairių dydžių, formų ir spalvų unitazo dangčių. Dėl to, prieš nuspręsdami, pagalvokite apie savo norus ir poreikius. Unitazo dangtį pakeisti nesudėtinga. Visgi, prieš pradedant reikia padaryti kelis sprendimus.

  • Iš kokios medžiagos turėtų būti pagamintas unitazo dangtis?
  • Norite minkštojo ar kietojo plastiko unitazo dangčio?
  • Kokiais laikikliais norite pritvirtinti savo naują unitazo dangtį? Greito atleidimo funkcija ar fiksuoti laikikliai?
  • Ar norite unitazo dangčio su lėto nusileidimo funkcija?

 

Atkreipkite dėmesį į tai, kad ant grindų statomų ir pakabinamų unitazų dangčiai skiriasi.

Jei Jūsų unitazas yra senesnio modelio (pvz., „Ifö Cascade“ ir „Carezza“), galime nebeturėti originalių dangčių. Tokiu atveju galite naudoti universalų unitazo dangtį.

Kas yra unitazo dangčio lėto nusileidimo funkcija?

Lėtas nusileidimas – tai funkcija, leidžianti unitazo dangčiui ir sėdynei lėtai nusileisti ant unitazo dubens. Lėtas nusileidimas reiškia, kad unitazo dangtis nusileidžia tyliau, ypač jam išslydus iš Jūsų rankų. Be to, sumažėja sėdynės lūžimo rizika.

Kas yra unitazo dangčio greito atleidimo funkcija?

Greitas atleidimas – tai toks laikiklis, kuris leidžia lengvai nuimti unitazo dangtį. Tai yra pranašumas valant, nes nešvarumai kaupiasi būtent aplink tvirtinimo įtaisus, todėl juos būna sunku nuvalyti.

Kaip rasti tinkamą unitazo dangtį?

Jei unitazą jau turite ir norite sužinoti, kuris dangtis jam tiktų, apgalvokite šiuos aspektus.

  • Koks yra turimo unitazo modelis? Jei tai „Ifö“ modelis, pažiūrėkite į vandens nuleidimo mygtuką ir palyginkite jį su mūsų gaminių kataloge esančiais vandens nuleidimo mygtukais. Ant vandens nuleidimo mygtuko esantis pavadinimas yra unitazo modelio pavadinimas.
  • Išmatuokite dabartines laikiklių angas ir patikrinkite, kaip suprojektuotas dabartinio unitazo dubuo.
  • Atkreipkite dėmesį į tai, kad ant grindų statomų ir pakabinamų unitazų dangčiai skiriasi.

Unitazo dangčio montavimas

Stacionarus unitazo dangtis montuojamas dviem tvirtinimo įtaisus, kuriuos reikia priveržti. Tvirtinimo įtaisais montuojamas unitazo dangtis dažnai ant unitazo būna stabilesnis. 

Jei renkatės greito atleidimo funkciją turintį unitazo dangtį, nieko neveržkite pernelyg stipriai. Tiesiog įstatykite dangtį į dvi už dubens esančias angas. Čia galite rasti vaizdo įrašą apie greito atleidimo funkciją turinčio unitazo dangčio montavimą.

 

Mūsų gaminių kataloge rasite visų „Ifö“ unitazo dangčių montavimo instrukcijas ir matmenis. Instrukcijas rasite ant kiekvieno gaminio.