Kompanija

Apie Ifo Sanitär

Ifö Sanitär yra pirmaujantis gamintojas ir santechnikos gaminių vonios kambariams ir virtuvėms tiekėjas Skandinavijoje. Mūsų verslo koncepcija – pasiūlyti visapusį vonios ir tualeto kambario gaminių ir virtuvių bei vonios kambarių stalviršių asortimentą, pagrindinį dėmesį skiriant pirkėjo poreikiams. Savo veiklą vykdome Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.  

Ifö Sanitär yra Suomių „Sanitec“ grupės – pirmaujančio vonios kambario gaminių tiekėjo Europoje – dalis. „Sanitec“ vykdo veiklą įvairiose šalyse, turi 18 gamyklų Europoje, kur dirba apie 6 200 darbuotojų. Daugiau galite sužinoti apsilankę www.sanitec.com

 

Mūsų gamyklos

Didžiausia Ifö Sanitär gamykla – viena pažangiausių gamyklų visame pasaulyje – veikia Bromölla mieste. Visa santechnika gaminama šios gamyklos pramoninėje gamybinėje aplinkoje. Didžiausios investicijos į gamyklą buvo skirtos 21 amžiuje, kai senąją technologiją pakeitė pažangi presuojamojo liejimo technologija.  

Ifö Sanitär antroji gamykla yra įsikūrusi Mörrum mieste. Joje gaminami dušų ir nerūdijančio plieno produktai. Šioje gamykloje vykdoma gamyba labai primena tradicinę inžinerinę praktiką, tačiau sekmingos kelių pastarųjų metų investicijos į technologijas paskatino didesnį gamybos automatizavimą.

Svarbiausi metai mūsų istorijoje

1887 m. Ifö Kalk- och Kaolinbruk – pramoninės gamybos pradžia

1900 m. Ifö Chamotte- och Kaolinfabrik AB ir Ifö Cementfabrik įkuria įmonę Iföverken

1936 m. Pradedama sanitarinės keramikos ir mažai vandens naudojančių tualetų gamyba    

1937 m. Iföverken akcijomis pradedama prekiauti akcijų biržoje  

1967 m. Ifö tampa Skånska Cement grupės, vėliau tapusios „Euroc“ grupe, dalimi. 1976 m. Iföverken padalijama į penkias nepriklausomas įmones: Ifö Sanitär, Ifö Electric Högspänning, Ifö Electric Lågspänning, Ifö Kampri ir Ifö Teknik.

1981 m. Ifö Sanitär ir Ifö Kampri susijungia ir tampa jau šiandien žinoma Ifö Sanitär

1982 m. Wärtsilä Suomijoje įsigija Ifö Sanitär iš „Euroc“

1998 m. „Sanitec“ akcijomis pradedama prekiauti Suomijos akcijų biržoje

2001 m. Investicijų grupė „BC Partners“ įsigija „Sanitec“ grupę

2002 m. Bromölla sanitarinių gaminių gamykloje daromas svarbus technologinės pažangos žingsnis 

2003 m. Įkuriamas regiono padalinys „Sanitec North“

2005 m. „Sanitec“ įgija rizikos kapitalo bendrovė EQT

2013 m. gruodį „Sanitec“ akcijomis pradedama prekiauti Stokholmo akcijų biržoje